Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Styczeń 2015
#71


No nie ma lekko, paskudny problem mi sprawia wyjście z barków na samym początku. I tak się chyba w nich nie chowałem na full, ale mam nadzieję, że wystarczająco (starałem się nisko zejść w barkach).

Przechwyt jeszcze musi chwilę poczekać, aż palec się do końca zagoi. Jak próbuję, to mogę bez problemu wisieć na dowolnym ustawieniu rąk w przechwycie (szeroko albo dłonie prawie stykające się), ale z podchwytu nie jestem jeszcze w stanie się do niego przenieść i tyle. Zanim zacznę to jednak katować, to musi mi ten palec wyzdrowieć, mam nadzieję, że ostatecznie się uda.
#72

bartez2939
Podciąganie w poziomce Zaliczam 14 nie będziemy się tutaj gryźć o jedno powtórzenie, postaraj się jednak powoli opuszczać do pełnego wyprostu aż mięśnie i stawy nie wzmocnią się na tyle aby zabezpieczyć stawy barkowe i ramienne. Pamiętaj o utrzymywaniu nóg w poziomie lub lekko powyżej.
Jeśli chodzi o kręcenie - nie kręć pod światło ! Big Grin


Bylon
Podciąganie w poziomce Zaliczam 10
Pierwsze powtórzenia bardzo fajne później trochę spada jakość ruchu, takie same uwagi jak do Barteza2939 wzmocnijcie mięśnie w obrębie stawów i będzie znacznie łatwiej Smile.

Podsumowanie:
1.Stary Człowiek i Może 30 pkt
2.Satetsu - 26pkt
3.Bylon - (wykręcony) - 20pkt (awans +10pkt)
4.SiMO, Krzysztof (wykręcony), Michał (podciąganie) - 15pkt
5.bartez2939 - 14 pkt (wykręcony,wymyk,zwis)
6.Chudini - 5pkt (brak wykręconego, brody nad drążkiem, podciągnięć)
#73

Chudini zwis chyba nie byl zadaniem tych konfrontacji ??
Zwis z brodą nad drążkiem :
Nogi razem, zaznaczyć cechę, ręce lekko szerzej niż barki.

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#74

na szybko nagrywałem, zobaczyłem zwis na drążku to nie pomyślałem, teraz wiem czemu wcześniej tego nie nagrałem

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#75

Chudini
Zwis z brodą nad drążkiem Zaliczony Smile

Podsumowanie:
1.Stary Człowiek i Może 30 pkt
2.Satetsu - 26pkt
3.Bylon - (wykręcony) - 20pkt
4.SiMO, Krzysztof (wykręcony), Michał (podciąganie) - 15pkt
5.bartez2939 - 14 pkt (wykręcony,wymyk,zwis)
6.Chudini - 10pkt (brak wykręconego, podciągnięć) (+5pkt)
#76

Wstawiam swój pierwszy filmik na stronkę, forma bardzo kiepska ale wracam po kilku urazach i dwuletniej przerwie.

Co do podciągnięć w poziomce nie wrzucam bo jestem w stanie robić jedynie w utrzymaniu napięcia mięśniowego, bez pełnego wyprostu- i to nie kwestia braku siły, lecz bardzo uciążliwego strzelania wraz z przeskakiwaniem w barkach- więc narazie wole ostrożnie ćwiczyć, a jak dojdę czego to przyczyna i załatwię sprawę będę mógł coś więcej robić


Aby wymagać od innych, najpierw zacznij wymagać od siebie.
#77

Do kiedy można wstawiać filmiki do tej konfrontacji ?
#78

Do końca miesiącaSmile
#79

Twój film jest prywatny zrób, żeby był publiczny albo niepubliczny, bo teraz nie obejrzy nikt.
I w edycji postu na forum znajdziesz taki telewizorek, zaznacz link i kliknij to ładnie wrzuci link, nie trzeba będzie otwierać na nowej karcie
#80

nielat07 - Ekstra debiut Smile
Oczywiście wszystko zaliczone, wymyki i odmyki pierwsza klasa !
Chwyt wykręcony Postaraj się nie rozłączać nóg i zmniejszyć "bujanie" Smile
15pkt Dla ciebie Smile

Dobromirze film jest prywatny :/

Podsumowanie:
1.Stary Człowiek i Może 30 pkt
2.Satetsu - 26pkt
3.Bylon - (wykręcony) - 20pkt
4.SiMO, Krzysztof (wykręcony), Michał, Nielat07 (podciąganie) - 15pkt
5.bartez2939 - 14 pkt (wykręcony,wymyk,zwis)
6.Chudini - 10pkt (brak wykręconego, podciągnięć) (+5pkt)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości