Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Styczeń 2015
#41

(2015-01-14, 09:37)KrzysiekIno napisał(a):  Ja cały czas sobie trenuję pod Konfro, prócz treningu. Zrobiłem 3 podciągnięcia w poziomce, 13 sekund w zwisie z brodą nad drążkiem, a orzełka w ogóle. Wiszę sobie na jednej ręce orzełkiem, drugą nachwytem. Big Grin Do końca stycznia zdążę mimo wszystko nagrać. Obiecałem ssobie, by brać co miesiąc udział w forumowych zawodach, chociażby dlatego, że ludzie z moim "skillem" nie wstydzili się wstawiać. Big Grin

Nie bój się - nie jesteś sam Wink Ja póki co zrobiłem 2x2 podciągnięć i 25 sekund nad drążkiem. A z orzełkiem mam tak samo, choć wątpię że opanuję przejście bo zwis na jednej ręce to póki co za dużo... Sad
#42

Panowie niema co się łamać tylko wrzucać filmy do oceny ! Pomożemy na tyle ile się da przez internet ! Smile Czyli całkiem sporo .
#43

To wszystko przez Satestu Tongue - za wysoko postawił poprzeczkę! Wnioskuje o zakaz maksowania w pierwszych postach. Niech będzie dopuszczalne maksowanie ostatniego dnia miesiąca. Co wy na to?
#44

Narzekajcie, że ktoś zrobił więcej i dlatego nie bierzecie udziału, wiem że to sarkazm, ale w każdym jest jakaś prawda, inaczej pod komentarzem każdy by filmik wstawił. KrzysiekIno katuj i wstawiaj, masz jeszcze czas żeby podbić do 10 podciągnięć Smile

PS. Nie tak aż wysoko nie przesadzajmy, znając życie z 15 powtórzeń na koniec miesiąca ktoś wydusi.

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#45

Pierwsze podejście do konfrontacji, wiem że wymyk + odmyk miał być zrobiony 3 razy, ale póki co nie dałem rady, do końca stycznia jeszcze trochę czasu i na pewno poprawię.

#46

SiMO - jest pod wrażeniem ! Klimatyczna piła w rogu Smile.

Zwis z brodą nad drążkiem zaliczony - postaraj się jedynie wyeliminować "bujanie" a miednice ustaw w tyło pochyleniu ponieważ wykonujesz zgięcie w stawie biodrowym.

Wymyk i odmyk Z faktu zbyt małej ilości nie mogę zaliczyć, postaraj się wykonać wymyk z zablokowanymi kolanami, tak jak robisz poziomki Smile

Wykręcony zaliczony - trochę mało widać Big Grin

Podciąganie w poziomce Zaliczam 5 podciągnięć ! Super walka w ostatnim powtórzeniu. Postaraj się jednak aby nogi były minimum w poziomie Smile.

Podsumowanie 15pkt
#47

Bez chwytu wykręconego będzie bo się okazało, że moje barki nie tolerują takiego układu Sad

Szacun dla Satetsu za siłę (dopiero jak się samemu spróbuje to czuć przepaść Big Grin)!

#48

Zwis z brodą nad drążkiem 5 Pkt ! boom
Wymyki i odmyki 5pkt ! Zaliczone, pamiętaj o prostych kolanach i o kontroli w podporze przodem na drążku ponieważ nogi uciekły.
Podciąganie w poziomce 5 razy zaliczone = 5pkt ! Trochę nogi uciekły poniżej poziomu.

15pkt

Podsumowanie:
Satetsu - 26pkt
SiMO i Krzysztof - 15pkt (brak wykręconego)
Chudini - 5pkt (brak wykręconego, brody nad drążkiem, podciągnięć)
#49

Moje pierwsze podejście. Przejście do chwytu wykręconego robiłem po raz pierwszy i po próbach samego zwisu, które robiłem w domu byłem bardzo zdziwiony, że mi wyszło Smile

Chwyt wykręcony:

Wymyki i odmyki:

Zwis:

Edit: poprawiłem filmik ze zwisem, bo się nie jakaś śmieciowa wersja wrzuciła

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#50

Wszystko zaliczone Smile opiszę jak wrócę z treningu, porady i błędy których się dopatrzyłem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości