Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje - reanimacja
#11

(2015-07-17, 12:34)Adam.Kalman napisał(a):  hehe, post z przed paru dni Big Grin, ale ok, powroty bywają cieżkie Big Grin

Nie kumam. Jaki post sprzed paru dni? Wczoraj wrzuciłem i napisałem od razu, że to klip sprzed 2 lat. Teraz tyle nie ustoję, ale technikę poprawiłem.
#12

Jeszcze nie tyle co Mrówek i Satetsu ale kilka sekund więcej udało się ustać.

#13

Ważne ,że każdego dnia do przodu Smile
#14

Na szybko nagrane dzisiaj, brzuch nie wciągnięty, mogłoby być lepiej, choć 2-3 miesiące temu myślałem, że nie będę w stanie na rękach znowu stać(ledwo nadgarstkiem mogłem ruszyć), więc właściwie od 3 miesięcy byłem wyeliminowany z handbalancingu przez nadgarstki, teraz wracam powoli małymi krokami, ale nie chcę sobie uszkodzić ich na stałe, więc wolę nie obciążać ich za bardzo, dlatego tak słabo

Dla porównania tutaj filmik niecałe 4 miesiące temu:

Update dzisiaj:

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#15

Kilka dodatkowych sekund w wiszeniu.

#16

Czas na posumowanie.

Konkurencja nr1 - stanie na rękach

-Krzysztof - wystał 30sek. w ciągu trzech sekund ewidentne zachwiania i od tych sekund odliczam po 0.2 - osiągnięty wynik 29,4

-Chudini - 40s , ale 5s zachwiane odejmujemy 5 x 0,2 - wynik 39

-Mrówek - 49 bez zastrzeżeń = 49

-Satetsu - 64 niestety cały czas odstająca głowa, czyli od całości minus 0,2 = 51,2

Konkurencja nr2 -wiszenie w sylwetce

-Satetsu - 34s brak sylwetki - minus 0,2 od całości = 27,2

-Krzysztof - 55 b/z = 55

Klasyfikacja generalna

1. Krzysztof 84,4
2. Satetsu 78,4
3. Mrówek 49
4. Chudini 39

Dziękuję wszystkim za udział, szkoda, że nielicznySad Wszystkim również gratuluję.
Krzysztof zgodnie z nową, świecką tradycją przejmujesz pałeczkę i prowadzisz sierpniowe konfrontacje - powodzenia, mam nadzieję, że uda sie mi wystartować.

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#17

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu. Również przepraszam, że pomimo obietnicy nie udało mi się wystartować. Miałem bardzo ciężki miesiąc Sad

Zwycięzców proszę o przesłanie adresów i rozmiarów koszulek. Jako nagrodę otrzymujecie nowy wzór termoaktywnej koszulki i czapeczkę. Ponieważ Mrówek jako kadra nie otrzymuje nagrody, Chudini wchodzi na jego miejsce.

Krzysztof, z niecierpliwością czekam na Twoją propozycję Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości