Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje październik "powrót do podstaw"
#71

W imieniu młodzieży wszechpolskiej proszę o niedyskryminowanie nastolatków, młodość to wada z której się kiedyś wyrasta.;p
#72

orpuwupetup - W imieniu Starszyzny wszechPolskiej prosimy o film młodzież wszechPolską z konfrontacjami .

lukix - Zacznij wrzucać filmiki , bo się nie wyrobisz do końca miesiąca Big Grin

Tomo , Satetsu , wy co śpicie? czy trenujecie dopiero?
#73

środa/czwartek wrzuce 'lodołamacza' ;-)
#74

Potwierdzam ,że Tomo Bird ciężko trenuje ! Big Grin
#75

Wrzucam swoją próbę podciągania.Sorki za jakość i dość kiepskie ustawienie kamerki,ale stopy były obciągnięte-choć nie zawsze to widać...Podejście oczywiście nie na maksa i jak coś to pod koniec miesiąca wrzucę mocniejszą z ewentualnymi poprawkami Smile
#76

Lukix, nieźle startujesz, choć filmik raczej nie będzie zaliczony przez sędziego ze względu na to, że nie widać całej sylwetki. nie mniej jednak ode mnie repSmile
#77

Dzięki,ale chyba nogi mi też za bardzo chodziły?Smile Jestem gotowy jeszcze coś nagrać.Może kolega mnie nakręci z ręki lepszym aparatem.
#78

Nie mnie oceniać Huh, ale z chęcią poczekam na ocenę oceniających, ale duży REP dla Ciebie Lukix (Łukasz)
#79

Lukix - niestety ujęcie kamery nie pozwala mi zaliczyć podejścia, dodatkowo powinieneś bardziej zaznaczyć fazę nad drążkiem tak jak to robisz w ostatnich powótrzeniach, 16 powtórzeń to super wynik! Oczywiście leci rep Smile
#80

Dzięki za ocenę.Filmik będzie poprawiony Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości