Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Luty 2015
#41

(2015-02-28, 22:46)Mrowek napisał(a):  Bajer panowie ! Szkoda ,że na ostatnią chwilę ale i tak super !
Jutro ocenie i sam wrzucę moje konfrontacje trochę inne jednak po to robimy te ćwiczenia.

To można jeszcze jutro wrzucać? ;P
#42

Jeśli masz jakiś konkretny powód dla którego nie wrzuciłeś filmiku wczoraj to niema problemu Smile.
Z faktu ,że zwyczajnie się zapytałeś a my jesteśmy też ludźmi.


Moja propozycja na konfrontacje Smile technika pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Jednak to dopiero początek !
#43

Ale to musi być frajda Smile Tongue
#44

Próba na szybko Wink
#45

Rassio, Brawo za podjęcie wyzwania. Prześlij mi proszę Twój adres, wyślę Ci w nagrodę koszulkęWink

P.S. nie zginaj rąkWink
#46

Dzięki Big Grin Dziś pomęczę technikę na normalnym drążku, bez pasów ręce zginam znacznie bardziejHuh , to chyba z obaw przed puszczeniem ale popracuje nad tym.
#47

Całe szczęście puszczasz, po minięciu drążka, więc nie ma ryzyka, że spadniesz na niego głową, nie mniej jednak możesz spaść. Polecam przewroty w tył na prostych ramionach Smile
#48

20 Rassio24 - super technicznie, jedynie małe zamachy staraj się bardziej dynamicznie wykonać a przy dużych łapać z tyłu sylwetkę, przyda się do olbrzymów Smile.
15 Mari0 - Super ! Przy dużych zamachach staraj się nie kopać przez załamanie w biodrach a wyciągać się jak najdalej potrafisz. Najpierw nabierz obszerności a później "mocno kop", postaraj się trzymać głowę naturalnie.
13 Felipe - Ekstra ! Przy pracy barków postaraj się utrzymywać sylwetkę i wszystko będzie idealni !

O miejscach decydowała ilość wznosów Smile kolejno Rassio24, Mari0 i Felipe wygrywają.
Proszę o adres na pw do Zahira!

Dzięki Rassio za fajne olbrzymy na dworze ! Wariat jesteś Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości