Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje kwiecień/maj
#41

Mam tą samą konsternacje co wyżej, ale przy takiej konkurencji i Mrówku jako sędzia, optował bym za postawieniem na jakość, niech ludzie dążą do przechodzenia z prostymi nogami i nie uginania ich przy wymyku.
#42

Popieram Tullar'a, lepiej dopracować coś do perfekcji, niż byle jak zrobić 10x.
(Tullar pracuję nad tym ciągle)
#43

ja też, nawet jak filmików nie wrzucam Tongue... i wiem, że nie my jedyni... także czuj mój oddech na karku Tongue

---

Jakby ktoś nie widział, to Mrów wrzucił punktacje układu w pierwszym poście.
#44

Dobrze by było ocenić te filmy co już są żeby było wiadomo na co zwracać uwagę. Myślę że też mi się uda tym razem coś wrzucić Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#45

no wlasnie, ja sie tak postaralem ladnie i nie wiem na czym stoje.. a raczej jak zwisam :p

Wysłane z telefonu Smile
#46

W tym miesiącu wezmę udział, ale z tym wymykiem.. nie potrafię go jeszcze płynnie robić, a co dopiero z prostymi nogami..
#47

#48

#49

Doszliśmy do wniosku z Zahirem ,że wykonanie tylko raz tego układu jest zbyt proste tak więc, z faktu ,że zostało jeszcze trochę czasu zmienimy go na konkurencje ilościową a podpór przodem trzymamy 30s jak najlepiej potrafimy Smile.

Update wątku, proszę o podanie wszelkich pytań i niejasności od razu uzupełnię wszystko.
#50

Kiedy będą ocenione dotychczasowo wrzucone filmiki? Bo niedługo koniec miesiąca, a nic nie wiadomo.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości