Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień
#31

Udało mi się poprawić o półtora powtórzenia, ale uznałem, że to za mało, żeby kolejny filmik wstawiać. Pochwalić się jednak wypada. Wink Następnym razem będzie 16, o!
#32
Big Grin 

A oto moje dipy Big Grin dawno mnie tu nie było więc witam wszystkich Smile
#33

Brawo Theron - 37 powtórzeń, obejmujesz prowadzenie Smile
CA jak zwykle ma silną reprezentację...

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#34

Silną, ale technika pozostawia wiele do życzenia, "buja nim jak szatan", choć ilość przyzwoita.
#35

Przepraszam za kolysanie ale po ciezkim treningu bylem ^^ w piatek poprawie!
#36

Nie publikuję filmików, bo jeszcze daleko do tego minimum, które chciałbym zaprezentować i wiem, że mogę się jeszcze dużo poprawić, ale nie próżnuję - dzisiaj pękła 15 w prawie nieprzerywanej serii (więc w Konfrontacji prawdopodobnie udałoby się 16 powt.). Walczę - i dalej mam apetyt na marne-niemarne 20 dipsów!
#37

Bylon każdy walczy z samym sobą Smile od 20 się zaczyna a później to już z górki, sam zobaczysz !
#38

No ja nie rozumiem, co to za zamuła! Wink
Wcześniej pisałem, że nie publikuję filmików, bo za mały postęp i nie ma co męczyć oceniających. Ale żebyście nie myśleli, że próżnuję - proszę!


Zdecydowałem się tym razem na nogi bardziej z przodu, niestety poręcze są za niskie, więc musiałem się trochę łamać w biodrach, ale mam nadzieję, że to nie jest jakiś poważny błąd. Oczywiście dzięki temu nie dotykałem podłogi (niestety nie widać tego na filmie).
Tak czy inaczej, z nogami z przodu dipsy robi mi się nieporównywalnie lepiej - ale to też pewnie kwestia lepszej niż przy pierwszym filmiku siły. Czekam na ocenę, pozdrowionka!
#39

Staraj się robić do zablokowania łokci w fazie wyprostu, widać w pierwszych 10 powtórzeniach, że tego brakuje. Zamiast łamać się w biodrach zegnij nogi w kolanach.
Czekam na poprawkę.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#40

Theron - niedziela już a filmiku nie widać ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości