Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień
#11


Moje wypociny Big Grin
#12

Mrówek, naliczyłem 31 z czego ostatniego nie zaliczyłbym z powodu nadmiernego użycia nóg. Zaliczone 30 powtórzeń.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#13

To była walka o życie ! Big Grin
#14

Twoje ruchy byly "krotsze" niz poprzednika. Smile

kp
#15

(2014-12-04, 09:33)Kubus Puchatek napisał(a):  Twoje ruchy byly "krotsze" niz poprzednika. Smile

kp

były zgodne z zasadami

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#16

ja nie mowie, ze niezgodne, stwierdzam, ze krotsze.
ks
#17

Coś poza konkursem .Nie mam dostępu do poręczy i krzeseł.

#18

Tomo, miło Cię znowu widzieć.
Na kółkach jak najbardziej można tylko wiadomo, że jest trudniej. Dodatkowych punktów za zwiększanie trudności nie ma (poza 2pkt do reputacji), ale jest większy szacun Wink
Przez to światło nie mogę zweryfikować blokowania łokci w górnej fazie, niemniej zaliczam 30 powtórzeń do konkursu.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#19

Dzięki Rafcio zmotywowałeś mnie tą konfrontacją bo ostatnio więcej pracuję i zajmuję się domem niż trenuję a jak już to wybieram jedno ćwiczenie i wykonuję je np. HS na podłodze lub cokolwiek na kółkach bo na razie na większe sesje treningowe po prostu nie mam czasu . Co do mojej wersji to jak napisałem ograniczam się tylko do tego co posiadam to raz a dwa następnym razem nagram pod innym kątem i z dziennym oświetleniem. Pozdrawiam
#20

Tomo, zaimponować eś mi formą Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości