Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacja styczeń/luty 2016 - Stójki i inne chece
#21

Cześć Kuba i wgl wszystkim : )

Czy jak zrobię układ bez przewleku to będą jakieś punkty ? xD mogę zrobić ten prostszy o prostej nodze Tongue Próbuję już z 2 godziny i nie ma szans, żebym to zrobił na wysokim drążku Big Grin Jeszcze na podwórku nad zmrożoną ziemią XD

Na razie stójka
https://www.youtube.com/watch?v=fHaMKWJUrGU&edit=vd
#22

Może jakiś punkt wleci za wymyk bądź odmyk ;]
Wybaczcie, że film bokiem - tak na szybko nie wiem jak odwrócić. Wybaczcie też te poduszki pod spodem ale przy pierwszej próbie zleciałem razem z drążkiem na plecy... nic miłego niestety. Na przewlek nóg brakło miejsca, a pewnie siły też by brakło ;]

#23

Cześć.
Nagrałam swoje stójki i... Dobre chęci. ;F


Nie umiem wymyku siłowego.
Wiem, że powinnam się bardziej wybić z barków, wtedy bym swobodnie zmieściła tę nogę, nie musiałabym jej tak bokiem przekładać... Ale się jakoś bałam przełamać na tym drążku.
#24

Zwiru Smile spokojnie mogles nagrac to co dales rade zrolbic, nigdzie nie było wzmianki ze układ jest nie zaliczony gdy jeden z elementów nie jest wykonany....
Dzisja 15 luty Smile wiec czas konfrontacji dobiegł końca dzisiejszej nocy podsumowanie wynikow Smile i ranking Smile gratuluje i dziekuje wszystkim którzy wzięli udział...

OK dorwałem chwilę w robocie Smile i mam podsumowie...

Żwiru 3pkt za stójki

BROWAReq
3pkt za stójki,
0,8pkt za wymyk (-0,2 ugięcie nóg podczas wymyku, podporu się nie czepiam bo mega mało miejsca = duży szacun za zrobienie tego w drzwiach biorąc pod uwagę że do niskich osób nie należysz Big Grin)
1 pkt za odmyk
Ciężko mi coś powiedzieć o palcach czy były obciągnięte czy też nie ale rozpatruję to na twoją korzyść

Neta
2,9 pkt za stójki (-0,1pkt pięty nie złączone)
1 pkt przewlek
1pkt wywlek
1 pkt odmyk
wymyk bez pkt Wink

1 miejsce NETA 5,9 pkt
2 miejsce BROWAREeq 4,8 pkt
3 miejsce zwiru 3 pkt
4 miejsce Krzysztof 0 pkt (ale wystartował i mój szacuneczek ma )

GRATULUJĘ raz jeszcze wszystkim którzy powalczyli Smile

Jakieś wątpliwości co do oceny możemy podyskutować Smile
#25

Coo, ja? : x
#26

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom a szczególnie zwyciężczyniSmile Neta proszę o wybranie sobie instruktora z którym chciałabyś odbyć indywidualny trening, BROWAReq i Żwiru zapraszam do wzięcia udziału w najbliższym seminarium na nasz koszt. 12 marca w Gdańsku bierzemy na tapetę kółka gimnastyczne Smile
#27

Gratuluje zwyciezcy ; )

Można skorzystać z jakiegoś poźniejszego seminarium ? Bo Gdańsk to 600km ode mnie Tongue
#28

Neta stuknij na privie adres to wyślę ci nagrodę ode mnie Big Grin
#29

(2016-02-16, 19:55)zwiru napisał(a):  Gratuluje zwyciezcy ; )

Można skorzystać z jakiegoś poźniejszego seminarium ? Bo Gdańsk to 600km ode mnie Tongue

Można Smile
#30

Wooow nieźle ;]
Jak mogę to również bym poprosił o możliwość skorzystania z późniejszego terminu - z Katowic trochę mam do Gdańska, a szkoda bo akurat kółka przerabiane ;]
Kurcze akurat było seminarium w Zabrzu Big Grin
Dodatkowa motywacja do treningów w takim razie teraz ;]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości