Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kółka MTidea + Tomo Bird trening
#1

#2

Tomo Twoj trening juz jest z nami na forum jakis czas Smile
Juz nawet udalo mi sie czwiczyc wg Twojego programu Smile
fajny filmik oby takich wiecej
Pozdrawiam
#3

(2014-02-16, 11:10)mlody1410 napisał(a):  Tomo Twoj trening juz jest z nami na forum jakis czas Smile
Juz nawet udalo mi sie czwiczyc wg Twojego programu Smile
fajny filmik oby takich wiecej
Pozdrawiam

Nawet nie wiedziałem że jest umieszczony ;-) ale cieszy mnie to , mam nadzieje że mój plan choć trochę pomaga ewentualnie można sobie zmodyfikować pod własne możliwości. Teraz pracuję nad setami czyli łączeniem kilku ćwiczeń w jeden set .
#4

dawaj... Smile bo nie mam sily i czasu przebijac sie przez inne propozycje, z mnostwem nazewnictwa, ktorego nie znam. a tu widze - co moge zrobic.

kp
#5

Jak nie masz czasu, to nawet nie zaczynaj i wysil się. Wszystko jest w jednym miejscu na forum a i tak, mało kto z tego korzysta. O, właśnie mnie natchnąłeś na coś dzięki temu postowi. Tomo mógłby powiedzieć to co ty...
#6

ja bym prosił obecnych tu instruktorów i trenera o wypowiedzenie się na temat tego treningu - jego konstrukcji, zasadności doboru ćwiczeń, jakości ich wykonania.
Czy jeżeli film jest wrzucony na forum i zawiera logo/nazwę gimnastycy.pl oznacza, że jest to film oficjalny i tym samym przedstawiony trening jest przez gimnastycy.pl zalecany?

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#7

odniosę się jutro do filmiku, dzisiaj dopiero wróciłem z podróży, mam to na uwadze
#8

(2014-02-16, 19:29)rafal napisał(a):  Czy jeżeli film jest wrzucony na forum i zawiera logo/nazwę gimnastycy.pl oznacza, że jest to film oficjalny i tym samym przedstawiony trening jest przez gimnastycy.pl zalecany?

W kwestii logo pytałem o pozwolenie Adama i Jacka , kolega Zahir wyraził zgodę Kolega Adam nie dał odpowiedzi ;-) Kolega Maciej z MTidea wyraził zgodę na umieszczenie loga oraz reklamę swojego produktu gdyż jest to bardzo popularny w naszym kraju przyrząd i nie ma co ukrywać jedyny warty swej uwagi i ceny! Co do treningu jak i ćwiczeń to jest moja indywidualna sprawa , nakreśliłem jak można wykorzystać kółka bo wiele osób kojarzy ten przyrząd tylko z trudnymi ewolucjami wykonywanymi podczas zawodów a np. zwykła pompka na podłodze może zostać urozmaicona poprzez zastosowanie kółek gimnastycznych itp. itd.Technika wykonania? Zawsze staram się wykonywać prawidłowo lecz sam dążę cały czas do perfekcji - pewne nawyki oraz predyspozycję mego ciała skutecznie uniemożliwiają niekiedy 100% jakość lub potrzeba czasu by ciało ukierunkować (iron cross,maltese).

(2014-02-16, 18:44)krzysiek20ino napisał(a):  Tomo mógłby powiedzieć to co ty...
??
#9

Mógłbyś powiedzieć co Kubuś Puchatek. "Nie mam czasu, nie chce mi się." Wszyscy znamy Twoją sytuację: 12h w pracy, rodzina, itp, a nigdy czegoś takiego nie słyszałem.
#10

(2014-02-17, 20:03)krzysiek20ino napisał(a):  Mógłbyś powiedzieć co Kubuś Puchatek. "Nie mam czasu, nie chce mi się." Wszyscy znamy Twoją sytuację: 12h w pracy, rodzina, itp, a nigdy czegoś takiego nie słyszałem.
Aha źle zrozumiałem ;-) nie ma opcji żebym nic nie zrobił na kółkach codziennie, skoro wiszą mi nad głową cały czas więc "smarowanie gwintów" też wchodzi w grę oprócz treningu :-) Podam przykład : w niedzielę 16-02-2014 byłem pierwszy raz w tym roku na placu ale ćwiczyłem tylko na drążku (ostatnio z tym przyrządem miałem styczność w grudniu - początek) moje pozytywne zaskoczenie to to iż nie zabrakło mi sił ba nawet technicznie wszystko jak najlepiej w kwestii MU(szeroko,wąskonachwyto-podchwyt),ręcznik,pull up side to side (łucznik),press to human flag na słupku.Do czego dążę ano do tego że to ćwiczenia na kółkach gimnastycznych na tyle "usprawniły i wzmocniły" moje ciało że gdybym ich nie używał to doznałbym regresu na drążku.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości