Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak trenuje Yuri Van Gelder?
#1

Znalazłem w sieci kilka filmików z jego treningu. myślę, że warto je wrzucićSmile



Zwłaszcza tu jest mocSmile

#2

on nie ma grawitacji Tongue jest moc, piękny żelazny krzyż i samolot,
#3

Żaden ze mnie ekspert ale jak na moje oko to Yuri wyróżnia się niebywałą płynnością i kontrolą nawet wśród zawodowych gimnastyków.
#4

Yuri jest specjalista na kółkach stąd jego przydomek "lord of the rings" Smile
#5

To prawda. nie oznacza to jednak, że nie trenuje na innych przyrządach. Na potwierdzenie tych słów wrzucam trening na planszySmile

#6

Co on za plecy ma,jak drzwi od stodoły
#7

Ale ma plecy. Ten trening na planszy to taki tylko pokazowy jest, czy się powinno właśnie łączyć statykę z akrobacjami?
#8

Oj oj Wino to jest "typowy" układ na planszy, połączenie elementów siłowych i koordynacyjnych Smile

*Podwójne w przód po przerzucie Big Grin
#9

(2013-09-21, 13:36)Mrowek napisał(a):  Yuri jest specjalista na kółkach stąd jego przydomek "lord of the rings" Smile

Zdaje się, że ten przydomek nalezy do innego zawodnika, Chen Yibing jest tak określany już od dłuższczego czasu, przy czym Chen, moim zdaniem, ma wiecej perfekcji, siły i panowania nad kółkami.


Ale temat dotyczy van Geldera, wiec jeżeli chodzi o nie chińczyka, jako gimnastyk charakteryzuje sie nadprzeciętną budową, jednak nie ma to odzwierciedlenie w wynikach (nienajlepszych ostatnio), nie mniej dalej się trzyma w czołówce.
#10

Yuri van Gelder (ur. 20 kwietnia 1980) – holenderski gimnastyk sportowy i artystyczny, specjalizujący się w ćwiczeniach na kółkach. Posiada pseudonim: "Lord of the Rings".

Wikipedia Smile

Ale trzeba przyznać Chen Yibing ma cudowne opanowanie na kółekach *_*


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości