Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hialuronowego w kolano
#11

Ta opuchlizna była efektem zastrzyku?
#12

Co do czasu,to blondynka ma inne poczucie czasuTongue
A co do odczuć po zastrzyk ach to rzeczywiście jest efekt szybki ,po tych dwóch zastrzyk ach kolano prawie wróciło do sprawności,lekarz zrobił glupią minè i nie wiedział dlaczego tak się stało,podobno czasami taka reakcja jest ,szczególnie po tym gęstym 2%,ale moim zdaniem ,to z tym hialuronowego tak ,jak w medycynie estetycznej ,żeby był efekt to trzeba często powtarzać
Nie stery wydaje mi się, że jednak nic nie zrobi lepiej niż umiejętne rehabilitacja i ćwiczenia, bo to dało mi sprawność w kolanie po zerwanym więzadle na dwa lata i ciążę w miedzyczasie

Opuchlizna pojawiła się po zastrzyku- nie od razu,po kilku godzinach,ale za to szybko i gwałtownie spuchło
Po poprzednich dwóch nic się nie działo ,od razu po zastrzyku wychodziłam od lekarza,sam zastrzyk też był bezbolesny,no może nie zaprzyjemny ,ale do przejścia
Ale lekarz mówił,że to bywa różnie,dla niektórych jest bardzo bolesny,niektórzy muszą odsiedzieć trochę po zastrzyku.

Ogólnie to trochę ci lekarze się uczą na pacjenta, jedyne pocieszenie,to fakt,że mocno stanął i za 100 już można jeden kupić
#13

No to powrotu do zdrowia Ci życzę Smile
#14

Teraz to rowerek treningowy głównie i rehabilitacjaHeartSmiledzieki
#15

Znajomy miał z tym do czynienia - pomogło, ale ostatecznie dolegliwości wrócił i i tak musiał skończyć na rehabilitacji, także wydaje mi się, że to rozwiązanie na krótką metę raczej
#16

To jest raczej dodatek do rozwiązania a nie rozwiązanie samo w sobie.
#17

Ech! Dla mnie bezbolesny zastrzyk znaczy tyle samo, co bolesny, bo panicznie boję się igły! Może macie na to jakiś sprawdzony myk, bo czeka mnie też seria zastrzyków?
#18

Tak. Zamknij oczy Wink
#19

Cześć,

Zdiagnozowano u mnie zwyrodnienie stawów, mimo młodego wieku (25 lat). Chciałbym zapytać tych, którzy borykali się z takimi problemami – czy z takimi problemami można się uporać, czy pozostaje mi szprycowanie się suplementami na stawy/środkami przeciwbólowymi.

Wydaje mi się, że mój lekarz nie do końca jest „ogarnięty”, bo za każdym razem gdy pytam o cokolwiek, słyszę odpowiedź rozpoczynającą się od... „To zależy...”. Trudno wyciągnąć jakiekolwiek wnioski.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości