Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa Instruktorska "Bydgoszcz 30.03.14"
#11

Tak tak, wszystkie zdjęcia przesyłam Wam i tylko Wy je udostępniacie Smile
#12

Jedzie może ktoś z Wrocławia do Bydgoszczy samochodem i ma wolne miejsce?? Mam nie najlepsze połączenie z Opola. Jeśli jest takowa osoba to proszę napiszcie. Dorzucę się do paliwa. Pozdrawiam Wink
#13

ja jadę z Kobylina :/ gdybyś jakoś dojechał np do krotoszyna to Cie zabiore Smile mam trzy wolne miejsca, wiec jesli ktps chce keszcze to nie ma problemu, jade trasą krotoszyn, jarocin gniezno bydgoszcz

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
#14

(2014-03-27, 14:41)Krychu napisał(a):  ja jadę z Kobylina :/ gdybyś jakoś dojechał np do krotoszyna to Cie zabiore Smile mam trzy wolne miejsca, wiec jesli ktps chce keszcze to nie ma problemu, jade trasą krotoszyn, jarocin gniezno bydgoszcz

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

To super, a o której planujesz wyjechać?
#15

hmm to sa okolo 4 h jazdy, więc koło 5.30 - 6

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
#16

Panowie, w związku z koniecznością przygotowania certyfikatów, bardzo proszę o zgłoszenia tych wszystkich którzy planują udział w kursie a jeszcze oficjalnie nie potwierdzili uczestnictwa. Adres mailowy na który trzeba przesłać zgłoszenie jest podany w pierwszym poście.
#17

Co dokładnie trzeba napisać w tym zgłoszeniu? Imię i nazwisko wystarczy czy jeszcze coś?

Niestety nie dam rady dojechać na czas z Opola;/ Ale bardzo dziękuje za propozycję Smile
#18

(2014-03-28, 20:37)Radek.Kardas86 napisał(a):  Co dokładnie trzeba napisać w tym zgłoszeniu? Imię i nazwisko wystarczy czy jeszcze coś?

Niestety nie dam rady dojechać na czas z Opola;/ Ale bardzo dziękuje za propozycję Smile

Ja wysyłałem: imię, nazwisko, login z forum, mail i numer kontaktowy Smile
#19

Ja napisałem imię i nazwisko tylko.

No to do jutra do 10. Big Grin
#20

panowie moglbym prosić o dokładny adres i ewentualnie jakis numer kontaktowy ?Smile w razie problemów mógłby się przydać. Czy coś trzeba zabrać ze sobą? nie wiem, zeszyt albo cuś ?Smile

Wysłane z telefonu Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości