Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa Instruktorska
#51

Być może nie ma planowanej dwudziestki jeszcze.
#52

Powoli staramy się domknąć grupę. W ciągu tygodnia powinniśmy podać konkrety.
#53

Pierwsze zajęcia grupy instruktorskiej 30 marca o godz. 10.00 w Bydgoszczy na stadionie "Zawiszy". Prowadzącym będzie Andrzej Szajna legenda polskiej gimnastyki, były V - ce Mistrz Świata na kółkach gimnastycznych. w programie metodyka prowadzenia rozgrzewki i praca na przyrządach gimnastycznych. Przewidujemy 5 godz. ciężkiej pracy. Dla osób biorących udział zostanie wydany certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach. Koszt 70 zł do zapłacenia na miejscu. Proszę o zgłaszanie uczestnictwa na adres podany w 1 pościeSmile
#54

Czy są jakieś wymogi co do stażu w gimnastyce, bo noe ukrywam że jestem laikem, choć bardzo zainteresowany takim kursem Smile jeśli się podejmę to do końca Smile

wysłane z telefonu.
#55

Nie ma.
#56

Dziś wieczorem dam znać: )

wysłane z telefonu.
#57

Wymogiem jest pełne zaangażowanie. Jeśli się okaże, że w wyniku tych spotkań nie osiągniesz umiejętności niezbędnych do zaliczenia egzaminu instruktorskiego, to po prostu do niego nie podejdziesz. Ale wiedza w Twojej głowie zostanie Smile Ten kurs, to możliwość ćwiczenia z najlepszymi pod okiem najlepszych trenerów. Bardzo przełoży się na poziom umiejętności Smile
#58

Czyli każdy się tam może zapisać? Bo nie powiem - słowo "Bydgoszcz" bardzo mocno mnie podkręciło Big Grin
#59

Mnie niestety nie bedzie na pierwszych zajęciach Smile

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#60

Robiłeś najwięcej szumu, a pamiętaj, coś mówiłeś o wymówkach. Mnie z resztą też nie, na dzień dzisiejszy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości