Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gimnastyka sportowa w Szczecinie
#1

Witam wszystkich Smile.
Ostatnio na forum kalistenikapolska polecili mi wasze forum, bo byłem ciekaw jak wygląda trening gimnastyczny. Czy wiecie może, czy znajdą się gdzieś treningi dla 20 latka? Zajmuję się jedynie kalisteniką dla siebie od jakiegoś już czasu.
#2

MKS "Kusy" Szczecin masz tam klub sportowy zajrzyj i zapytaj czy prowadzą rekreację. Natomiast kalistenika to jest gimnastyka

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#3

Jak najbardziej masz rację Smile. Powinienem był napisać: "Zajmuję się kalisteniką jedynie dla siebie od jakiegoś już czasu." Mój błąd. Jednakże chciałbym zacząć trenować typowo pod gimnastykę sportową. Troszkę poważniej niż tylko treningi w domu i na dworze. Chciałbym nauczyć się czegoś nowego, bo mam stagnację od jakiegoś czasu i nie czuję poprawy siły ani masy.
Dzięki. Dowiem się jak tam z treningami Smile
#4

http://www.pzg.pl/umowa-podpisana-nowa-s...uz-w-2015/

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#5

Napisz na priv do użytkownika Dawidzachpom. On jest ze Szczecina, sam prowadzi zajęcia i trenuje z Romanem Kuleszą. Może gdzieś Cię wkręci.
#6

Ekstra. Dzięki. Za momencik napiszę do niego wiadomość.
#7

ale to są raczej treningi dla osób, które mają już formę i jakieś podstawy? dla takich bardziej amatorów w Szczecinie są podobne miejsca?
#8

Trzeba pisać do Dawida. On zna szczegóły.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości