Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GI 2015 - Zabrze 24.01.2015
#21

(2015-01-18, 22:15)Mariusz napisał(a):  Planuje jechać samochodem z okolic Nowego Sącza, kilka miejsc wolnych.

Jedziesz via Kraków (obwodnica)?

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#22

Mariusz, czym szybciej się zapiszesz, tym lepiej. Ilość wolnych miejsc jest ograniczona.
#23

(2015-01-19, 14:28)Stary Człowiek i Może napisał(a):  
(2015-01-18, 22:15)Mariusz napisał(a):  Planuje jechać samochodem z okolic Nowego Sącza, kilka miejsc wolnych.

Jedziesz via Kraków (obwodnica)?

Powiem może troszeczkę inaczej
Pojadę na Myślenice-> Libertów, z E77 odbijam na A4.
#24

(2015-01-18, 23:36)Newcio napisał(a):  Nadal mam wolne miejsca w samochodzie z Warszawy do Zabrza kto chętny ? Mako ?

Tym razem lecimy przez Lublin.
#25

ok to nadal mam 2 wolne miejsca

zostało jedno wolne miejsce Warszawa

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#26

Do Newcio:
Czy to jedno miejsce nadal aktualne?
#27

tak jest jesteś chętny ?

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#28

sorki za zamieszanie. transport juz ogarnąłem.
#29

Na seminarium przybyło ponad 40 osób, w tym wielu trenerów nie związanych z naszym forum. Wiedzieli co robią, bo prowadzący jest znany w środowisku gimnastycznym. Przyznam się, że widząc wcześniej w pracy trenera Jacka liczyłem na bardzo wysoki poziom ale nie sądziłem, że będzie aż tak wysoki!!!

Trener Wodyk zaangażował do współpracy swoich zawodników Sebastiana Gawrońskiego, Patryka Rabsztajna i małego 8 letniego Mikołaja. Wszyscy są finalistami mistrzostw Polski a Sebastian i Patryk członkami kadry narodowej. Częścią seminarium był pokaz w ich wykonaniu. Można było na żywo zobaczyć elementy klasy D!!! Wiele ze zgromadzonych osób taki obrazek wdziało pierwszy raz w życiu, dlatego co chwila z ust publiczności wyrywały się okrzyki zachwytu i niedowierzania Big Grin

Trening został poprowadzony przez trenera Jacka maksymalnie metodycznie. Był to wręcz koncentrat metodyki! Najpierw rozgrzewka, zawierająca już w sobie niezbędną bazę do dalszej pracy z poszczególnymi elementami. Następnie każda z umiejętności była dzielona na poszczególne fazy i nauczana w formie obwodów stacyjnych. Te techniczne obwody były pomyślane po mistrzowsku i każda stacja była szczegółowo omówiona. Na zakończenie każdego obwodu próbowaliśmy gotowych elementów. Oczywiście wszystko odbywało się z odpowiednia asekuracją.

Myślę, że udział w takim seminarium otwiera oczy na to czym jest gimnastyka. Dla wielu osób prezentujących przeświadczenie, że wszystko zamyka się w treningu siły w systemie 5X5, zarówno metodyka, jak i efekt końcowy byłby zapewne dużym zaskoczeniem. Dziewczyny z grupy taneczno - akrobatycznej "Energy Zabrze", które sporo potrafią były pod wrażeniem rozwiązań zastosowanych przez trenera Jacka.

W trakcie seminarium nie zabrakło czasu wolnego podczas którego każdy mógł pod okiem trenerów i zawodników przećwiczyć to, nad czym aktualnie pracuje. Właśnie w tym czasie "Gonzo" zrobił swojego pierwszego olbrzyma Smile

Wszystko zakończyło się obwodem siłowym na nogi. Tu również bardzo zaskoczyłyby się osoby uważające, że "pistolet załatwia wszystko". Duża ilość ćwiczeń, ich wszechstronność i użyteczność robiły wrażenie. Niektóre z nich były robione z obciążeniem. Jednak nie były to przysiady z ciężkimi sztangami. Najcięższym ciężarem zastosowanym w obwodzie było 20kg a jednak efekt tego treningu czuje do dziś, choć z braku czasu zrobiliśmy tylko jeden obwódBig Grin

Podsumowując: To było chyba najlepsze seminarium na jakim byłem i już nie mogę się doczekać następnego. Zapraszam innych uczestników do podzielenia się swoimi odczuciami Smile
#30

Pozazdrościć Smile ale kiedyś też się wybiore, jak czas i zdrowie pozwolą Smile

Aby wymagać od innych, najpierw zacznij wymagać od siebie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości