Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GI 2015 - Zabrze 24.01.2015
#11

Właśnie Bartez, jak mawiał towarzysz Lenin: "kto nie chce szuka wymówek, kto chce szuka sposobu" Smile
#12

Mam transport do Zabrza samochodem, kto chętny z Wawy, obecnie jeszcze są dwa miejsca

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#13

(2015-01-11, 23:22)zahir napisał(a):  Właśnie Bartez, jak mawiał towarzysz Lenin: "kto nie chce szuka wymówek, kto chce szuka sposobu" Smile

Zahir już mogłeś cytat kogoś innego znaleźć, towarzysz Lenin nie jest przyjemną postacią historyczna Big Grin
Tylko nie zawsze daje się znaleźć ten sposób oraz czy napewno chce i co to jest chce? Chciałbym bardzo być na takich kursach, wiele bym wyciągnął ale w tym chce musze też umieścić budżet, czas, a tu juz studniowka, matura i trochę ciężko wychodzi ;/
#14

(2015-01-12, 00:48)bartez2939 napisał(a):  
(2015-01-11, 23:22)zahir napisał(a):  Właśnie Bartez, jak mawiał towarzysz Lenin: "kto nie chce szuka wymówek, kto chce szuka sposobu" Smile

Zahir już mogłeś cytat kogoś innego znaleźć, towarzysz Lenin nie jest przyjemną postacią historyczna Big Grin

Ciekawostka historyczna - Rosjanie do dzisiaj lubią Lenina, w przeciwieństwie do jego następcy, o którym Lenin podobno powiedział - "Zróbcie wszystko, tylko nie dajcie mu dojść do władzy" Wink

A jako, że jesteśmy w podobnej sytuacji, to zapewne obaj pojawimy się na spotkaniu w czerwcu, gdy już będzie "po wszystkim", co? Wink
#15

Witam, niesmialo chcialbym sie zapytac o udzial osoby z malym doswiadczeniem gimnastycznym, w wieku 40+. Moze a raczej napewno z niektorymi elementami spotkalbym sie pierwszy raz i pewnie sobie nie poradze ale bardzo chcialbym chlonac wiedze teoretyczna, ktora zostanie w glowieWink Pozdrawiam Piotr
#16

Zapraszamy serdecznie, nasz kurs jest kierowany do osób które dopiero chcą zostać instruktorami, jednak osoby które mają już uprawnienia na pewno dowiedzą się sporo nowych rzeczy. Tematyka jest dostosowana do uczestników dodatkowo wychodzi zawsze ponad ich umiejętności w celu pokazania możliwości jakie niesie ze sobą trening gimnastyczny Smile.

Zapraszam jeszcze raz Smile i do zobaczenia w Zabrzu.
#17

(2015-01-12, 11:41)PiotrZaza napisał(a):  Witam, niesmialo chcialbym sie zapytac o udzial osoby z malym doswiadczeniem gimnastycznym, w wieku 40+. Moze a raczej napewno z niektorymi elementami spotkalbym sie pierwszy raz i pewnie sobie nie poradze ale bardzo chcialbym chlonac wiedze teoretyczna, ktora zostanie w glowieWink Pozdrawiam Piotr

Zapraszam serdecznie, tworzymy tu już całkiem sporą grupkę "emerytów" i miło nam gdy dołączają do nas kolejni "seniorzy"
#18

Są jacyś chętni z Wałbrzycha? Ja bardzo bym chciał jechać ale jeśli nie będę miał żadnej ekipy, to lipa wyjdzie. Potrzebuję chociaż jedną-dwie osoby.
#19

Planuje jechać samochodem z okolic Nowego Sącza, kilka miejsc wolnych. Jacyś chętni?

P.S
małe pytanie, do kiedy wolno wysyłać zapisy?
#20

Hej hej czy ktoś życzy sobie jakieś odżywki ? Tym razem biorę ze sobą 15 saszetek thermo-pumpa i high kicka i nic więcej, więc jeśli ktoś czegoś potrzebuje dajcie wcześniej znać to wezmę ze sobą

lista odżywek tutaj:
http://gimnastycy.pl/forum/watek-wesprzy...ana-cecota

Nadal mam wolne miejsca w samochodzie z Warszawy do Zabrza kto chętny ? Mako ?

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości