Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GI 2015 - Zabrze 24.01.2015
#31

Zapraszamy serdecznieSmile
#32

Nie wypada nie napisać nic po takim znakomitym kursie. Pierwszy raz uczestniczyłam w warsztatach organizowanych przez Was. W sobotę pokazaliście pełen profesjonalizm, pasję, życzliwość i zaangażowanie. Pan Trener Jacek i jego zawodnicy zaprezentowali tak niesamowity poziom, że mogę tylko chylić czoła bo wypowiadać mi się nawet nie wypada. Można napisać wiele, ale to trzeba przeżyć i zobaczyć na własne oczy ( i poczuć na swojej skórze). Gimnastyka to wspaniała dyscyplina, przepiękna. Wszystkim dziękuję za pomoc, asekurację, każdą radę, uwagę - w imieniu swoim i moich koleżanek. Wiedzę wzbogaciłyśmy, pozostało ciężko ćwiczyć, żeby sobie wstydu nie narobić przy kolejnym spotkaniu Smile bo mamy nadzieję, że niedługo znów będziemy mogły potrenować na kolejnym kursie organizowanym przez Was.
#33

Miło usłyszeć coś takiego od dziewczyn z "Energy" Smile
#34

Racja, takie spotkanie wymaga podsumowania, było mega! Też byłem pierwszy raz i mimo że od 8 lat skacze akrobatykę sam zobaczyłem że gimnastyka to inny bardziej wymagający świat. Bardzo fajnie było zobaczyć z czym to się je. Po za tym trener Jacek wytłumaczył w dużym stopniu jak ważne są podstawy, dlatego teraz robię powrót kilka lat wstecz żeby skupić się na lepszych podstawach Smile
Podsumowując widać że Pan Jacek jest trenerem z powołania, wkłada w to dużo serca, oby takich ludzi było jak najwięcej, dzięki wszystkim za spotkanie i do następnego Wink
#35

Z wiekiem wszyscy mądrzeją. ;D Gimnastyka strasznie obnaża nasze przygotowanie ogólne. Big Grin Zabieramy się za "wyrazy", a tymczasem nie umiemy nawet pisać. Big Grin Ja skupiłem się na mobilności obręczy barkowej, właściwie jej mobilności. Mam nadzieję, że na następnym spotkaniu pokażę coś więcej i nie będę odstawać. Big Grin
A co do Pana Jacka, to uwielbiam takich żywych trenerów, nie umiejących usiedzieć w miejscu. Big Grin Po prostu z zawodnikiem trzeba żyć, cieszyć się razem z nim, podnosić na duchu, gdy tego potrzebuje. Bardzo ekspresyjnie przekazywał wiedzę. Lubię takie podejście!
#36

Nauczył się ktoś coś ciekawego? szkoda, że mnie nie było

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#37

Myślę, że każdy z nas nauczył się bardzo wiele. Problem z tym, że elementy akrobatyczne dla większości z nas są trudne, bo nie ćwiczymy ich na co dzień. Ja osobiście ciesze się, że mam rozłożone na elementy pierwsze wszystkie elementy i dzięki temu mogę szlifować np. rundaka. Bardzo dużo dowiedziałem się również na temat ćwiczeń kształtujących, sylwetek itp. W czasie wolnym każdy mógł ćwiczyć interesujące go elementy pod okiem tak zacnych trenerów i zawodników. Ja wreszcie załapałem ruch przy zamachach na drążku ale np. Gonzo poszedł dalej i zrobił olbrzyma a Tullarowi niewiele brakło do tego elementuSmile
#38

Olbrzymie brawa za olbrzymy. Byłem pod wrażeniem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości