Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

front lever
#31

Trening idzie cała parą ale nie wiem czy w dobrym kierunki,
Wstawiam dwie fotki z ostatniego treningu do oceny Smile


Załączone pliki Obrazki
       
#32

To zależy na jakim etapie progresji jesteś. Nie masz prostych pleców w odcinku lędźwiowym. Może tak być jeśli to początek progresu. W następnym etapie staraj się utrzymywać prosty ten odcinek pleców. Ja jestem zwolennikiem najtrudniejszej wersji wagi przodem, czyli tej ze ściągniętymi łopatkami. Ty robisz wersję prostszą z barkami wypchniętymi do przodu.
#33

Znowu poprawiłem sylwetkę , myślę że jest już ok , plecy proste są


Załączone pliki Obrazki
       
#34

Wersja kuczna poprawnie wykonana Smile teraz musisz przejść przez najgorszą część czyli wyprostować nogi i zachować "proste plecy"
#35

Widać postęp Armpower.
#36

duży postęp armpower

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#37

Teraz kilka pytań czy pozycja jest dobrze wykonana czyli łopatki prawidłowo ściągnięte, plecy proste i czy mogę już iść progres dalej?
#38

Tak. Teraz jak napisał Mrówek staraj się utrzymać proste plecy i ściągnięte łopatki przy trudniejszej wersji czyli nogach odsuniętych od klatki piersiowej.
#39

Ja osobiście nie ściągam łopatek w wadze przodem, tylko zaokrąglam ciało jak w sylwetce. Ściąganie nie jest błędem.
#40

W wadze przodem pozycja barków powinna być neutralna a żeby tak było to łopatki muszą być nieco ściągnięte

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości