Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dzień dobry wszystkim
#1

[MOD]Wydzieliłem z wątku "Konfrontacje kwiecień/maj"[/MOD]

Często odwiedzam wasze forum , a tutaj trafiłem przypadkiem ; D
Na dniach (bo do końca maja został tylko tydzień + ) nagram też filmiki Smile
Dodam , że gimnastyka u mnie to "dalszy" plan , jedyne z czego korzystam to progresję backlevera oraz planchy .
Kalistenikę (Street Workout - ta nazwa mi nie podchodzi ; D ) ćwiczę jakieś 5-6 miesięcy .

Tutaj macie filmik :
#2

Witaj na forum. Fajny filmik Smile Dalszego rozwoju Ci życzę Smile
#3

Wybaczcie , nie zauważyłem tego przeniesionego postu . Myślałem ,ze został po prostu usunięty Smile

Napiszę coś więcej Tongue

Mam na imię Mateusz , mam 19 lat . Wazę 66kg . Przez okres zimowy dobiłem do 68kg , lecz z biegiem czasu przestałem trzymać moją "dietę" , następnie postanowiłem dorzucić więcej cardio i stąd spadek . Gdy zaczynałem ćwiczyć Street Workout ważyłem 63-4kg Smile Szukałem sensownych ćwiczeń pod "Forntlevera" , "Backlevera" i wpadłem na wasze forum . Gdy widzę ludzi z SW , którzy robią np BL i są wygięci jak banany to mnie ch*j strzela . Bardziej efektownie wygląda ta pozycja w sylwetce gimnastycznej , tak samo tyczy się FL .

Mam nadzieję ,ze miło będę spędzał czas na waszym forum , bo jest tutaj encyklopedia wiedzy na temat wszystkiego co jest związane z gimnastyką .
#4

waga ciała w gimnastyce ma drugorzędne znaczenie, musisz to sprowadzić do wzrostu, i tak zawsze wyjdzie że za dużo ważysz, więc musisz się zdecydować albo chcesz być funkcjonalny albo mieć wielkie mięśnie. Generalnie bardzo rzadko za umiejętnościami idzie masa pomijając trenujących na kółkach, ale to tylko wyjątek i szkoda tracić na wszechstronności jeśli są inne przyrządy

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#5

No tak , zapomniałem ; d Mam 174cm wzrostu . Wygląd idzie u mnie w drugim rzędzie . Smile Stawiam na funkcjonalność i wytrzymałość . Chociaż na rzeźbę ciała nie narzekam Wink
#6

to się dzieje z powodu dużej liczby bodźców i energii której potrzebujesz do wykonania ćwiczenia jak również długotrwałych treningów o zmiennej intensywności, wtedy dużo wody ubywa z ciała. W gimnastyce idealna waga to ok - 10 jednostek od liczby wzrostu, czyli dla 174 cm powinieneś ważyć w okolicach 64 kg, ale to nie ma znaczenia, to dla kogoś kto robi wielobój wyznacznik siły i mocy, że na takiej wadze ma maksymalizować cechy motoryczne. Trudne zadanie by mięśnie nie rosły a wskaźniki rosły, to jest piękno gimnastyki

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości