Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Deska/podpór przodem na przedramionach
#21

Newcio, Twoje słowa to miód dla moich oczu! (Chociaż wygięcie w lędźwiach też chyba jest).

A co z podporem? Chętnie usłyszę listę błędów do poprawy. I czy teraz jestem bliżej poprawności, niż przy pierwszym zdjęciu.
#22

Musze przyznać ze jestem pod wrażeniem wykonania mostka, naprawde wygląda juz bardzo fajnie Smile Osobiście lepsze widziałem tylko u profesjonalistów, gdzie barki sa ustawione centralnie nad dłońmi lub nawet delikatnie wychylone poza ich linie. Nogi proste Klasa naprawde Smile

Aby wymagać od innych, najpierw zacznij wymagać od siebie.
#23

niżej lędźwia większy łuk na brzuchu trzeba więc musisz wychylić barki i zrobić przodopochylenie miednicy tyle

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#24

Nielat, specjalnie dla Ciebie trzasnę fotę jak będę miał czas (czyli pewnie za tydzień, eh...) z dłońmi pod barkami. Wink

Dzięki, Newcio, chyba rozumiem. Natomiast co do przodopochylenia miednicy, to Mrówek mówi, że ma być tyłopochylenie i mnie też się tak wydaje - w końcu przodopochylenie oznaczałoby wypchnięcie tyłka w górę, czyli już trochę tracę cechę.
#25

ruch wstępujący biodra, możliwe że pomyliłem pochylenia

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#26

ludzie często mylą pochylenia:
anterior pelvic tilt = przodopochylenie miednicy (kaczy kuper)
posterior pelvic tilt = tyłopochylenie miednicy

[Obrazek: 248Bfig1.PNG]

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#27

Przepraszam, że odświeżam ten temat ale w jaki sposób w mostku osiągnąć taką pozycje barków? Przed chwilą próbowałem i nie jestem wstanie nawet się zbliżyć, a gdy próbuje to jedynie rozciągam odcinek lędźwiowy. Smile
#28

W mostku ?
W mostku maksymalnie wypychamy brzuch do góry wraz z mocnym napięciem mięśni brzucha, a barki są "otwarte".


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości