Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cześć
#1
Wink 

Witam wszystkich!
Jestem Łukasz ,mam 18 lat.

Ćwiczyć zacząłem od niedawna wiec skoncentruje się na podstawowych ćwiczeniach a potem się okaże. Trenować mogę tylko w domu bez sprzętu, poza tym ćwiczę aikido (2x 1,5h) być może dorzucę do tego siłownie (1x 1h) i basen (1x 1h).
Dlaczego tutaj a nie forum dla kulturystów? Raczej mnie ona nie interesuje, nabieranie masy do jakiś wielkich ilości branie suplementów a potem ruszanie się jak czołg mnie interesuje (chodź do tego i tak mi daleko). Mam 175cm wzrostu i ok 57kg :C chciałbym trochę przybrać na wadze ale nie wiem ile Big Grin

Pozdrawiam Blush
#2

u nas nie nabierzesz wagi
#3

Masz dobrą wagę pod gimnastykę, więc nie kombinuj Big Grin
#4

(2014-04-05, 23:04).WŚ napisał(a):  Masz dobrą wagę pod gimnastykę, więc nie kombinuj Big Grin

chyba pod skoki narciarskie, tam też ocierają się o anoreksję Big Grin

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

waga sama przyjdzie, mięśnie rosną do tego by zaadoptować się od ogólnej budowy ciała, więc zależy od tego czy wybierzesz rozwój mięśni pod sylwetkę gimnastyczną
#6

Tak właśnie chce rozwinąć mięśnie pod sylwetkę gimnastyczną i poprawić swoją siłę, waga nie jest dla mnie aż tak ważna myślałem tylko o dobiciu tak do ok 60-62
#7

Witaj
Spora ilośc osób z forum ćwiczy w domu bez jakiegoś zmyslnego sprzętu.
Natomiast warto jednak zainwestować w drążek i poręcze do pompek, no i moze jakieś hantle z możliwym zmiennym ciężarem.
Na forum znajdziesz sporo porad i filmików jak ćwiczyć bez sprzętu, wykorzystując podłogę czy taboret.
Życzę powodzenia
#8

Witaj na forum Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości