Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cześć!
#1

Siema wszystkim, mam na imię Szymon, jestem z okolic Kato, mam 21 lat. Trenuję street workout, chociaż bliżej mi stylem do gimnastyki, wszystko co umiem zawdzięczam tak na prawdę wiedzy z tego forum i Sommerowi także na wstępie od razu dziękuję <3 Jakieś moje skille na moim instagramie: https://www.instagram.com/szymon_til/

Od razu widać, że o ile ze statyką nie jest najgorzej o tyle dynamika u mnie stoi na poziomie dna i chciałbym nad tym popracować, ale niestety nie mam za bardzo warunków, stąd od razu pytanie. Jak wygląda sprawa zajęć w Katowicach na AWFie? Ewentualnie możliwość treningów na Iskrze w Zabrzu?

Pozdrawiam wszystkich Big Grin
#2

Maltese siedzi, a ful nie? Miło Cię powitać na forum, z pytaniami o Iskrę chyba najlepiej uderzać do Mrówka. Smile
#3

Witaj, miło słyszeć. Z treningami na Iskrze będzie ciężko ale AWF da się chyba ogarnąć. Jesli masz kogoś kto tam studiuje, na pewno Cię wkręci.
#4

Najpierw umialem maltese a potem straddle planche, serioze, wiem, ze to dziwne Big Grin teraz fulla tez juz odpalam, ale jeszcze nie tak jakbym chcial, plecy nie dotrzymuja kroku sile prostych ramion Big Grin Wlasnie podobno z awfem gorzej niz z iskra, dzięki, napiszę do Mrówka Big Grin
#5

Witam! Ja jestem Hubcio i chodzę na siłownię od miesiąca!
#6

Witaj, jestem Predi i moją pasją jest usuwanie wam (botom) linków z podpisów. Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości