Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cześć!
#1

Cześć!
Nazywam się Marek, właśnie kończę studia. Kiedy przyjaciel powiedział mi, że ćwiczy ze „skazanym”, postanowiłem sam spróbować. Odczuwałem korzyści, ale niestety nie miałem znacznej frajdy z treningów. Zmieniło się to, kiedy w okolicy znalazłem nowy kompleks drążków, przy których były również kółka gimnastyczne. Szok związany z trudnością ćwiczeń (ach ten pierwszy podpór z ogólną trzęsiawką) zmienił się w fascynację. Szukałem na youtube wszystkiego o ćwiczeniach z użyciem kółek. Wpadłem w końcu na tutoriale Mrówka. Wszystkie obejrzałem jednego dnia. Są fenomenalne! Dały mi niesamowicie dużo, przede wszystkim frajdę przy próbach powtarzania prostych elementów czy poprawnego wykonywania sylwetek (poprawność stała się moją obsesją). Filmiki nakierowały mnie na forum.
No i jestem. Sporo czytałem, aż w końcu postanowiłem założyć konto. Do gimnastyki podchodzę ze słusznym szacunkiem – nie jestem sportowcem, ale świetnie się bawię ćwicząc podstawy. Na forum znalazłem wzmianki o Christopherze Sommerze. Trenuję z książką „Building The Gymnastic Body”. Nigdzie się nie śpieszę, sam trening jest przyjemnością. Teraz zastanawiam się nad zakupem własnych kółek.

Dziękuję, że prowadzicie to forum i dzielicie się swoją wiedzą! Odwalacie kawał dobrej roboty Smile
#2

Witaj, miło że do nas dołączyłeś. Po wakacjach reaktywujemy seminaria na które serdecznie zapraszamy Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości