Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cześć
#1

Cześć
Jako nowy użytkownik napiszę coś o sobie.

Z gimnastyką (baardzo amatorską) mam kontakt od 4 roku życia. Do dziś pamiętam jak upadłem na plecy podczas pikniku, kiedy chciałem naśladować tatę, który stanął na rękach. Od tamtej pory stanie na rękach stało się moim małym hobby. Z czasem próbowałem chodzić, stawać na rękach. Stanie do przewrotu, stanie do mostka, to wszystko na lekcjach WF-u, to wszystko nie przysparzało mi problemu. Niestety to była szkoła podstawowa. Na długie lata zostałem kotem kanapowcem.

Kilka miesięcy temu obejrzałem filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=9KMiOvfI9ek

Przypomnałem sobie dawnych pasjach i mimo, że stuknęła mi trzydziestka postanowiłem zacząć. Na chwilę trening codzienny w postaci kalisteniki, chciałem czegoś więcej i tak się tu znalazłem.
#2

Witaj na pokładzie Smile Super, że do nas dołączyłeś. Teraz czekamy na pierwsze efekty treningu i służymy pomocą Smile
#3

Witka wszystkim forumowiczom, jestem Radek z Wawy, moje hobby to sport i cztery kółka, lubię grać w Quake Live i CSa, pozdrawiam!
#4

(2016-05-10, 14:00)garbatmop napisał(a):  lubię grać w Quake Live i CSa, pozdrawiam!

[Obrazek: fXCUz27.jpg]
#5

Witaj Radku,

Mam nadzieję, że do Twojej pasji - 4 kółek dołożysz jeszcze 2 kółka - gimnastyczne Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości