Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cześć
#1

Witam forumowiczów!
Od miesiąca Was obserwuje Smile
Jestem z trochę innej bajki, bo trenuje bieganie, konkretnie pod ultramaratony, mam na koncie biegi 80-160km, jednak zawsze mnie interesował trening trochę siłowy, trochę kulturystycznych, bo mimo że kocham biegać, to jednak sylwetka typowego biegacza mi nie pasuje Smile
więc czasem "pakuje" na siłce, w domu co-nieco pompuje i śmigam na drążku, czyli robię to czego biegacze unikają jak ogniaWink
Ostatnio w ramach szukania ciekawego treningu uzupełniającego trafiłem TUTAJ i od razu zakochałem się w treningu na kółkach! jestem po prostu w szoku! to co Wyprawiacie to jakaś masakra!
dlatego postanowiłem, że nie odpuszcze tegoSmile
kupuje kółka natychmiast!!!
I obserwuje Was nadalSmile

Pozdrawiam,
Kera

trochę cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziło...
#2

Witaj Kera, z treningiem na kółkach uważaj. Łatwo zacząć ale trudno się odzwyczaićWink
#3

To co gimnastycy wyprawiają, my to nic wielkiego nie robimy na kółkach. Co do kółek to jak się nie poćwiczy to się nie zobaczy czy to dla ciebie, wygląd to jedno trening to drugie. Mi się podobało na kółkach to, że nic nie potrafiłem zrobić na początku na nich, a teraz hmm.. jakoś radzę, ale nadal kółka uczą pokory.

Witam na forum. Zachęcam do wzięcia udziału w konfrontacjach.
#4

Udział w konfrontacjach??!! Smile
Pod warunkiem, ze najpierw byłby bieg na 100kmSmile

Pozdro

trochę cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziło...
#5

A co bieg ma z tym wspólnego, bo kompletnie nie rozumiem.
#6

Priorytety...


(2014-09-14, 21:03)Kera napisał(a):  Pod warunkiem, ze najpierw byłby bieg na 100kmSmile
Ile Ci zajmuje takie 100km? I jednym ciągiem?
I ile masz wzrostu i przy tym ile ważysz?
Ja się jarałem kiedy znienacka przebiegłem 18km, a Ty tu o ultramaratonach. Big Grin
#7

(2014-09-14, 23:01)Chudini napisał(a):  A co bieg ma z tym wspólnego, bo kompletnie nie rozumiem.

Myślę, że chodziło o to, że wtedy Kera byłby w swoim żywiole i mógłby nam pokazać co potrafi a w konkurencjach gimnastycznych jeszcze nie czuje się mocny Smile
#8

(2014-09-15, 06:40)zahir napisał(a):  
(2014-09-14, 23:01)Chudini napisał(a):  A co bieg ma z tym wspólnego, bo kompletnie nie rozumiem.

Myślę, że chodziło o to, że wtedy Kera byłby w swoim żywiole i mógłby nam pokazać co potrafi a w konkurencjach gimnastycznych jeszcze nie czuje się mocny Smile

dokładnie Big Grin
byłaby to jedyna szansa dla mnie...

(2014-09-14, 23:17)Seth napisał(a):  Ile Ci zajmuje takie 100km? I jednym ciągiem?
I ile masz wzrostu i przy tym ile ważysz?
Ja się jarałem kiedy znienacka przebiegłem 18km, a Ty tu o ultramaratonach. Big Grin

spokojnie, to tylko i wyłacznie kwestia treningu, cierpliwości i uporu, tak jak u Was, nic nie ma za darmo, trzeba sie stopniowo adaptować do coraz trudniejszych treningów,
w ile robie 100km?? różnie, to zależy od terenu (nie biegam płaskich), jakie przewyzszenie (czy to Beskidy, Tatry, Alpy), czy w dzień czy też w nocy, jaka pogoda, jaka forma... wychodzi od 11h do... nawet 24h Smile
najlepsi robią to nawet w 9h, ale to terminatorzy Big Grin
oczywiście non-stop, każdy w swoim tempie

180cm/70kg, fat 8-9%

Pozdr

trochę cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziło...
#9

Witaj na forum!
100km? Ło matko! Mnie to się nawet do autobusu nie chce biec wolę poczekać na następny Wink

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#10

co do treningu, takich czesci ciala jak korpus (zwlaszcza miesnie brzucha i okolic), to w bieganiu zdaje sie troche sie zmienilo i teraz uwaza sie to za zasadne.
oczywiscie nie mialem na mysli robienie masy... Cool

kp


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości