Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cześć
#1

Wszyscy się tu przedstawiają, ja też miałem i nawet to obiecałem, a do tej pory tego nie zrobiłem.. A wiec robię to teraz Smile

Moją główną i podstawową zajawką jest snowboard, na którym w majówkę zakończyłem swój 13 sezon. Poza tym od chyba zawsze kręcą mnie wszelkiego rodzaju sporty akcji (nie lubię określenia sporty ekstremalne). Od zeszłego lata stałem się wielbicielem kitesurfingu w związku z czym w niemal każde wietrzne popołudnie można mnie spotkać na cyplu w Rewie Smile
Na gimnastykę zacząłem chodzić jakieś półtora roku temu z nastawieniem na szybki fristajlowy progres na desce. Szybko się okazało, że do robienia salt nie jestem szczególnie utalentowany, ale też że zajęcia z gimnastyki są fajne same w sobie Smile A progres w kontroli nad deską czy w czasie najazdu na hopkę i potem lotu jest jak najbardziej odczuwalny.
Teraz niestety w z powodu splotu braku czasu, kontuzji i jeszcze kilku przeciwności nie byłem od dłuższego czasu na zajęciach, ale z całą pewnością jeszcze na nie wrócę Smile)

Także gdyby ktoś chciał pogadać o snowboardzie, kitesurfingu czy innych sportach akcji albo podpytać o technikę jazdy na desce to ja bardzo chętnie Smile

Grucha
#2

Witaj, fajnie się przedstawiłeśSmile
#3

Cześć!

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#4

Cześć
#5

No... siemano Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości