Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

witam
#1

witam, trafilem tu dzieki zainteresowaniu kalistenika, cwicze krotko, ale cos tam zaczyna byc widac Wink teraz przyszedl czas na kolka, i wlasnie szukajac info o nich, trafilem na forum. Wink

ps, jako ze u nas nie ma placu gdzie mozna poszalec cwicze na wlasnym pospawanym sprzecie w ogrodku Wink
#2

Witaj na forum. Mam nadzieję, że będziesz tu stałym bywalcem. Smile
#3

Witam. Krótko i czas przyszedł na kółka, a więc zastanawia mnie ile to jest krótko?
#4

cwiczenia musza mi sprawiac satysfakcje. nie cwicze by wygladac och ach na plazy, by wygrywac konkursy, itd, tylko by sie dobrze czuc. wiec szukam roznych rozwiazan. najpierw 3 miesiace silownia, ale zdalem sobie sprawe iz spedzam tam glownie czas na drazku, wiec zbudowalem sobie maly plac zabaw (rama z bujawki, dospawane drazki na dipy i rozne rozstawy do podciagania. wpadlem na pomysl drazka ruchomego, czyli zwykly pret zawieszony na srodku na lancuchu, wiec trzeba bylo utrzymac troche rownowagi, pozniej pomyslalem ze warto zrobic to z koncowkami kulami (jak sie okazalo, nic tworczego, znalazlem to chyba pozniej pod nazwa grip balle), no i w koncu przyszedl czas na kolka Wink ze wzgledu wlasnie na ich niestabilnosc. jestem na etapie kupowania kolek, teraz cwiczylem tylko kilka razy na placu dla dzieci gdzie sa dwa male kolka, niemniej to jest dla dzieci i nie chce im tego zepsuc. a ze mi sie podobalo, to czas sie wziac za to powazniej Wink
#5

Więc do dzieła. Firma Mt Idea ma specjalną ofertę dla naszych użytkowników, więc możesz z niej skorzystać Smile
#6

Witaj na forum!

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#7

no chlopaki, dzis przyszly kolka z mtidea, i powiem szczerze, dluuuuga droga przede mna. o ile wydawalo mi sie ze jestem silny (na silowni nawet karki z wieloletnim doswiadczeniem wymiekali na drazku) to jak sie zabralem za dipy na kolkach myslalem ze padne. ledwo, ledwo, ledwo.... no nic, dzis po treningu juz, bedzie lepiej nastepnym razem Wink
#8

No dipy na kolkach to test prawdy jest Big Grin U mnie bylo tak samo Big Grin
#9

Witaj na forum. A odkręcasz kółka w podporze?
#10

Już go nauczę. Jest z mojego miasta. Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości