Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co myślicie o crossficie?
#61

widziałem po prostu jak dziewczyna cwiczy crossfit i potrafiła robić lepsze mu dynamiczne ;P
#62

A co sadzicie o tej crossfitowej technice podciagania ? Big Grin Gdzies tak od 1:20

Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu Johann Wolfgang von Goethe

#63

Nadałeś nowe znaczenie słowu "technika" Big Grin
#64

gdzieś tutaj był wrzucony filmik o podciąganiu i koleś właśnie komentował ( gimnastyk lub trener ) ten powyższy film i liczył, zero, zero, zero ,zero, zero jak tak się przyjrzałem, to faktycznie on tylko wysuwa brodę na poziomie drążka what the f*uck Big Grin ?

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#65

To się chyba nazywa butterfly pullups Big Grin
Poniżej widok z boku wraz z opisem "techniki". Ja to się dziwie, ze koleś ma jeszcze wszystkie zęby. Trzeba mu pogratulować koordynacji, że zawsze zdąży się odchylić w górnej pozycji spadając tak bez kontroli Smile


Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#66

Chlopaki ale sie pastwicie nad crossfitem Big Grin
Chociaz jak sie patrzy na ten filmik to az ciezko sie powstrzymac.

Czytaliscie na gb komentarz Sommera do tego typu "podrygi"? Wg Sommera jest to bardzo szkodliwe zwlaszcza dla osob poczatkujacych, bo tutaj z uwagi na te zrywy dochodzi do znacznych przeciazen sciegien i wiazadel. Na treningach crossfitowych polecaja je osobom glownie poczatkujacym, bo tak latwiej zrobic kilka podrygow niz 1 pelne podciagniecie. Sommer przyznawal ze faktycznie latwiej, ale osoba poczatkujaca ma slabe sciegna i wiazadla, wiec przy tych podrygach ma znacznie zwiekszona szanse na mikrourazy.

A co sadzicie o handstandzie z filmiku ponizej i pompkach w HS? od 13:04 Big Grin

W tym filmiku na poczatku macie tez dipy na kolkach w cf.

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#67

ja uważam, że crossfit to bardzo fajny pomysł ale kiepskie wykonanie tzn połączenie elementów z różnych dyscyplin jest ok, tylko robienie bezsensownych WOD, ilość ponad jakość jest po prostu głupie.
fajny tekst do przeczytania http://revealthesteel.com/how-crossfit-f...e-failure/
najbardziej podoba mi się podpis pod zdjęciem założyciela crossfitu: "Elite Fatness" Big Grin

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#68

ja chciałem podjąć współpracę w crossfit boxach, w 4 boxach próbowałem niestety nie udało się, być może z powodu tego, że zmieniam podejście do crossfitu, a oni są nastawieni na hajs i psułem im ich metody treningowe, no cóż za dużo wiem. Z kolei znam osoby, które prowadzą w crossfit boxach swoje zajęcia i bardzo dużą uwagę przykuwają do techniki, wzmocnienia korpusu itd., i tym osobom nie mam nic do zarzucenia, bo są oddzielne jednostki treningowe gdzie uczą od podstaw podrzutów, wzmocnienia ciała itd.

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#69

wbrew pozorom takie "podciagniecie" nie jest wcale latwe, wymaga sporej sily eksplozywnej, mnie osobiscie latwiej robi sie "silowe".

kp
#70

eksplozywnej ? nie sądzę, raczej siły zamachowej

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości