Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co jeszcze do poprawy ?
#11

nie widać różnicy na tych fotkach. być może wina świateł i innej postawy, najlepiej zrób podobne do tego wcześniejszego.
#12

Rączka słabiutka, za mało wag i rozpięć, przydała by się izometria ze sztangą, ale ogólnie ładnie Big Grin
#13

(2014-08-12, 22:45)Adam.Kalman napisał(a):  Rączka słabiutka, za mało wag i rozpięć, przydała by się izometria ze sztangą, ale ogólnie ładnie Big Grin

Adam od pół roku nic nie ćwiczę tylko się rozciągam, bo brak mobilności w barach, powinno być teraz lepiej wracam we wrześniu na salę i lecimy opór z przygotowaniem na sezon. Może się uda 2 treningi dziennie robić

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#14

(2014-08-12, 23:20)Newcio napisał(a):  
(2014-08-12, 22:45)Adam.Kalman napisał(a):  Rączka słabiutka, za mało wag i rozpięć, przydała by się izometria ze sztangą, ale ogólnie ładnie Big Grin

Adam od pół roku nic nie ćwiczę tylko się rozciągam, bo brak mobilności w barach, powinno być teraz lepiej wracam we wrześniu na salę i lecimy opór z przygotowaniem na sezon. Może się uda 2 treningi dziennie robić

To trzymam kciuki za rahab i zachęcam do walki ze statykami B i C Smile
#15

takie kosy ćwiczenia na mobilność barów robię, że odczuwam realny spadek siły, ale do mostka jeszcze daleko, coś mam nie tak w odcinku piersiowym na plecach

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#16

Nie wierze, po prostu za mało czasu poświęcasz temu elementowi. Jedyne czego nie da sie zrobić, to otworzyć parasola w dupie Smile
#17

Adam mógłbyś podać przykłady ćwiczeń izometrycznych ze sztangą? Na jakie elementy wpływja i jakie mieśnie kształtują? Jeśli się uda to z góry wielkie dzieki Smile
#18

Jeżeli masz dostępną ławkę, np na siłowni, łapiesz sztangę podchwytem (czyli odwrotnie niż zawsze, przy czym na początku polecam mały ciężar) opuszczasz do klatki i prostujesz ręce pod kątem 45* czyli chcesz uzyskać leżąc taką sylwetkę ____\.

albo stojąc ze sztangą, unosisz proste ręce tak aby przytrzymać sztangę przed sobą 2s i powoli opuszczasz, czyli
.
-----
|
|

to tylko przykłady, cwiczeń jest tyle ile sobie wymyślisz Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości