Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Back lever
#21

do 26 sekundy spoko, a później wygiąłeś plecy...

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#22

Nie mniej jednak ładniej niż za pierwszym razemSmile
#23

Więc co zrobić aby plecy były proste?
#24

(2013-12-08, 18:06)armpower napisał(a):  Więc co zrobić aby plecy były proste?

przede wszystkim nie wyginać ich Smile
w tej wersji plecy nie są proste tylko lekko zaokrąglone jak w kulonej. Nie staraj się prostować pleców przez wypinanie tyłka.

tak wygląda adv tuck:
[Obrazek: 22.jpg]

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#25

A jak z tą głową patrzyć się w przód czy w dół

Wersja 3 do oceny, będe tak długo katować aż się uda poprawnie
#26

Głowa neutralnie czyli skierowana w przód (patrzysz na podłogę), najlepszym ćwiczeniem stabilizacyjnym jest: pozycja gimnastyczna w leżeniu tyłem (hollow body). Ponieważ jest bardzo prosta i nie wymaga dużo miejsca, wprowadź ją do swoich treningów początkowo jako osobne ćwiczenie a później połącz z innymi ćwiczeniami izometrycznymi lub "sylwetkowymi".

Jeśli chodzi o wagę tyłem najlepszym sposobem jest praktyka, sylwetka którą przedstawiasz na filmiku najlepiej pasuje do wagi kucznej (kulonej) wykonał bym test i zastosował plan ćwiczeń z wątku o ćwiczeniach izometrycznych (który wcześniej wkleiłem). Po 8 tygodniach jestem pewny ,że odczuje znaczącą różnice i dodatkowo przygotuje przyczepy, stawy i mięśnie na prawdziwe wyzwanie jakim jestem rozpięcie (iron cross).

Waga tyłem to dobry początek...
pozdrawiam ! Smile
#27

Ogólnie wykonywałem ten 8tygodniowy test na wadze kucznej , fakt że ćwiczyłem tylko 2 razy w tygodniu ale teraz żadne z ćwiczeń nie sprawia mi problemu lecz nie mogę ruszyć się do wersji bardziej zaawansowanej a z faktu że nie lubię cofać się w tył i jestem zbyt uparty wolałbym zacząć teraz ćwiczyć adv tuck lecz trudno samemu jest wszystko korygować bez osób trzecich więc proszę o rady co muszę zrobić aby adv tuck wyszedł poprawnie
#28

ostatni filmik już całkiem spoko więc możesz go teraz robić wg planu Mrówka.

a przy okazji "cofać się w tył" to błąd logiczno-językowy zwany pleonazmem Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#29

Jak będę miał teraz czas to nakręcę filmik z tymi ćwiczeniami i zobaczmy dalej,
rafal widać że na polskim uważałeś nie to co ja Smile
#30

Miałem też problem z back leverem, stałem na advanced tucku, i nie mogłem ruszyć dalej, o dziwno pomogły mi mostki, wykonywałem je 3-4 razy w tygodniu, nie ćwicząć przy tym Back Levera, i po 4 tygodniach od advanced tucka, trzymałem IDEALNEGO back levera około 4 sekund. Więc może mostki są rzeczą, której potrzebujesz, a dokładniej schodzenie po ścianie Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości