Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3,5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje czerwiec "układ otwarty"
#31

Krzychu, pogoda dopisała. Co z tym Twoim układem?
#32

zahir , poranne ptaszki z nas, trenowaliśmy w jednakowym czasie.
Fajny ten placyk masz .
#33

Dzięki Mariusz u Ciebie też klimatycznie Smile Jak będziesz w moich stronach zapraszam na wspólny trening. Ja już u Ciebie byłem, teraz Twoja kolejSmile
#34

Jeśli jutro uda mi się wrzucę części mojego układu Smile
Mam nadzieję ,że uda mi się opanować wszystkie elementy Smile
Wspieranie wychwytem - szpiczaga - moy do oparcia - pompka - stanie na rekach - pol obrotu - salto pod do chwytu - stanie - zeskok kucznym Smile
#35

Trzymam za slowo. Zwłaszcza chcę zobaczyć moya Smile
#36

Ja na razie próbuję tylko dwuelementowego, ale -->dla mnie<-- piekielnie trudnego układu
1. Straddle-L albo coś zbliżonego (nie wiem, czy zgodny z wytycznymi gimnastycznymi).
2. V-sit albo coś zbliżonego (nie wiem, czy zgodny z wytycznymi gimnastycznymi).

Wszystko na podłodze. Problem jest z makabrycznymi skurczami ud, które pojawiają się, kiedy przekładam ręce z pozycji między udami do pozycji na zewnątrz ud...
#37

Panowie, nie pisać tylko dawać Smile
#38

Zdałem sobie sprawę, że zapomniałem salta do tyłu... xd teraz szlifuje, ale marne szanse. Najwyżej będzie bez. :d
#39

Witam po dluzszej przerwie. Odrazu pisze ze wyslany filmik nie jest ukladem i wrzucilem go dla rozweselenia uzytkownikow forum(prosze bez hejtow) a nie do wygrania nagrody itp. Filmik zawiera 2 bonusy:
1. Martii robi salto (mam nadzieje za ja pamietacie Smile )
2. Nasz ulubiony kolega INFINITY zostal pokonany 2x Big Grin. (Jak to ogladam zawsze pojawia sie usmiech na twarzy).
Zycze milego ogladania i komentowania Smile.

#40

Cóż jak mawiał poeta "czasem się leci ładnie, czasem się na d... spadnie" Big Grin Choć w Waszym przypadku powinno być na twarzWink Ale generalnie jest nieźle i progresujecie Smile Martii wybijaj się na prostych nogach Smile
Wątek zamknięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości