Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3,5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje czerwiec "układ otwarty"
#21
Tongue 

Tylko problem w tym że nie każdy ma drążek i kółka Wink U mnie na siłowni nic takiego nie ma więc te niby pompki mi robią Wink

Rafał specjalnie dla Ciebie wymyślę taki układ na planszy który (mam nadzieję Smile będzie miał ładne przejścia Smile Daj innym szansę Wink
#22

Ja tylko chciałem wiedzieć czy ma to być układ gimnastyczny jak pisał Zahir czy cokolwiek jak pisał Mrówek.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#23

Rafał w takim razie czekamy na twój układ na dowolnym przyrządzie Smile
Reszta zainteresowanych może wrzucić dowolny przygotowany przez siebie zestaw elementów na drążku czy na planszy Smile
#24

Czuję się wyróżniony...

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#25

Panowie, moim zamysłem był układ, bo to ma największy sens. Ale jeśli ktoś z różnych względów nie może bo nie ma warunków, czy umiejętności, to niech wrzuci zestaw kilku ćwiczeń. W końcu użytkownicy wybiorą najciekawszych zawodnikówSmile
#26

Acha, czyli mix może być. Tongue Ciekawe. Czyli do 10 ćwiczeń?
#27

Cześć wszystkim w Czerwcu.
Żebyście nie myśleli że całkiem znikłem wymyślałem jakiś układ już będąc na drążku, w sumie robiłem to to co przyszło mi do głowy. Huh
#28

Ojciec rep za udział i drugi za to, że wrzuciłeś filmik jako pierwszy Smile

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#29

Kurcze, myślałem, że wrzucę coś jako pierwszy i przynajmniej przez chwilę zaistnieję Big Grin więc dziś przed pracą na szybko nakręciłem jakiś prosty układzik A tak? Jak tu konkurować z Ojcem Sad Mimo poważnych błędów technicznych jednak wrzucam.


WAŻNE: Zauważyłem przy filmiku Ojca, że nagradzacie go repami. Tymczasem jeśli chcecie by Wasz głos został uwzględniony w konkursie, użyjcie proszę klawisza "like". Zwycięży ten film który zbierze najwięcej "lików". Punkty reputacji nie wchodzą do oceny konkursowej ale nic nie stoi na przeszkodzie byście je dawali Smile
#30

Dla obu ojców po like! Po film mój zapraszam w niedzielę, jak dopisze pogoda. Big Grin
Wątek zamknięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości