Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa instruktorska spotkanie w Nysie Lipiec
#1

Witam wszystkich. Wczoraj rozmawiałem wstępnie z jednym z trenerów o możliwości zorganizowania naszego spotkania w Nysie. Czerwiec odpada bo przedłużył się rok szkolny i cały czerwiec zawody i wyjazdy. Dlatego najbardziej optymalny byłby Lipiec. Będę jeszcze w tej sprawie rozmawiał osobiście z wicedyrektorem sali w przyszłym tygodniu i ustalę z nim konkretny termin. Co do samego seminarium. Opcja 2 dniowa jest jak najbardziej z wynajęciem hotelu. Miejsc jest na 25 osób. Możliwe jest tez przygotowanie dla nas posiłków przez szkolną kucharkę ale musi być odpowiednia liczba osób, około 15. 3 posiłki (śniadanie,obiad,kolacja) to koszt około 50 zł od osoby. Co do prowadzenia zajęć to mógłby je poprowadzić Dariusz Dobryń. Jest specjalistą głównie w drążku i kółkach (sędziuje zawody w całej Polsce na tych przyrządach). W 1 dniu seminarium skopilibyśmy się na teorii (wykład z prezentacjami) metodyka nauczania rożnych szkół (francuska, rosyjska, chińska, amerykańska) plus sędziowanie zawodów. W drugim dniu już tylko praktyczne ćwiczenia. Będzie też możliwość zorganizowania 2-3 sprawnych dzieciaków do pokazywania elementów.

Tak to mniej więcej by wyglądało. Dokładne informacje przekaże po rozmowie z wicedyrektorem. Co wy na to?? Piszcie. Pozdrawiam Radek Wink
#2

Ja jestem za i to w pełnej wersji Smile
#3

Ja również jestem chętny
#4

czyli łączny koszt ile wyniesie?
#5

Ja zaleznie od kosztow bo dochodow nie mam, a oszczednosci nie sa nieskonczone hehe
#6

Żeby podać pełny koszt musimy poznać cenę hotelu
#7

ja chętnie jeśli będzie w praktyce uwzględniony czas wolny, może po wykładach ? Jeszcze zależy ile to wszystko wyniesie, kończąc 26 lat niestety nagle wszystkie bilety i opłaty wzrosły o 100% i teraz 3 razy muszę się zastanowić zanim podejmę decyzję o wyjeździe :/ Wbrew pozorom podróże pociągiem wcale do tanich nie należą :/

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#8

Osobiście preferowałbym, żeby oba dni składały się z części zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Inaczej z jednej strony, ludzie będą się frustrować pierwszego i koncentracja spada, jeśli się ma ileś godzin siedzieć i słuchać. Z drugiej, jeśli zrzucając wszystkie ćwiczenia praktyczne na jeden dzień, mocno ograniczamy się z tym, ile damy radę zrobić, bo ludzie szybko się zmęczą.
W Katowicach forma wykład + prezentacja -> ćwiczenia praktyczne -> czas wolny, sprawiła się perfekcyjnie.
#9

Co do całkowitego kosztu dam jeszcze znać po rozmowie z wicedyrektorem w przyszłym tygodniu. Zależne to też jest od ilości osób, które wezmą udział. Będę oczywiście starał się o jak najniższą cenę Wink Ja jeżdżę tam ćwiczyć za darmo.
#10

Radek, jeśli możesz prześlij mi na priv nr tel. do Ciebie. Będziemy w kontakcie i pomogę Ci w rozmowach z kierownikiem saliSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości