Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa Instruktorska Łódź
#1

W dniu 18 maja w Łodzi odbędzie się kolejne spotkanie grupy instruktorskiej. Na świetnie wyposażonej hali "Tęczy" weźmiemy na tapetę dwa przyrządy: kółka i drążek. Zaczynamy od podstaw czyli od klasy młodzieżowej. Początek zajęć o godz. 10.00, prowadzącym będzie doskonale znany większości z Was Piotr Kulbicki. Proszę o pilne potwierdzenie obecności gdyż w przypadku niskiej frekwencji spotkanie się nie odbędzie.
#2

pilnie potwierdzam Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#3

PotwierdzamSmile
#4

skoro Katowice podniosły poprzeczkę, Legia nie będzie gorsza Wink Z Trenerem Kulbickim przygotujemy parę smaczków Smile
#5

myśle, że jak zawsze bedzie nawet 4 prowadzących Smile

i uważam, że to najlepszy team w PL Smile
#6

(2014-05-09, 00:13)Newcio napisał(a):  skoro Katowice podniosły poprzeczkę, Legia nie będzie gorsza Wink Z Trenerem Kulbickim przygotujemy parę smaczków Smile

trzymamy za słowo Tongue Big Grin
#7

No to ja oczywiście też potwierdzam. Co do 4 prowadzących, to raczej nie będzie MrówkaSad
#8

Na tą chwile potwierdzam! Trza wymyśleć jakąś ściemę w robocie żeby znowu dali wolne ;-) ale raz że mam blisko dwa gro trenerskie zachwyca,trzy kółka!!!
#9

Ja też będę.
#10

Nosz cholera, znowu mi coś wypadło, a już byłem prawie pewny, że się pojawię. :/


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości