Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa Instruktorska Łódź
#11

potwierdzenia prosze wysyłać na adres gimnastyka.gdansk@gmail.com, tam je notuje i dopisuje do listy grupy instruktorskiej.
Nie martw sie jezeli nie dostaniesz odpowiedzi, osoby są zapisywane a przed kursem, wysyłam zawsze maila do wszystkich zainteresowanych, jeżeli w przeddzień kursu nie otrzymałeś maila z informacją o programie, skantaktuj się koniecznie pod numerem w dziale kontakt na stronie gimnastycy.pl

Uwaga! jeżeli już wcześniej wysyłałeś swoje zgłoszenie, nie wysyłaj ponownie, już jesteś na liście Smile

I jak zwykle zapomniałem o najważniejszym Smile
potwierdź obecność wysyłając maila z tytułem Grupa instruktorska i w treści podaj:
Imie i nazwisko: będę/nie będę
#12

Seth, szkoda bo zapowiada się bardzo ciekawie.
#13

No wiem właśnie, plan seminarium jest naprawdę ciekawy Sad
#14

O której godzinie zacznie się seminarium?
#15

10.00 - 15.00. Mako będziesz?
#16

No wiadomo że będęBig Grin pytam o godzinę bo muszę sprawdzić połączenia do ŁodziSmile
#17

Przecież było napisane że o 10

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#18

Postaram się być również, lecz nie gwarantuje, czy uda mi się pogodzić nową robotę z najbliższym kursem, dam znać do piątku, może być tak??
#19

MożeSmile
#20

Fajnie, wpadam Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości