Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Back Lever
#31

(2014-04-30, 21:57)rafal napisał(a):  Dokładnie, BL podchwytem przygotowuje obręcz barkową i mięsień ramienny do poważniejszych zadań Smile

Sommer odradza wagę tyłem dopóki nie opanuje się między innymi wspinania na linie (poprawnego oczywiście).

co do kolejności to subiektywnie wg mnie:
1. dragon flag / body lever - najłatwiejsze, dobre na core, jedno z ćwiczeń przygotowujących do wagi przodem (w różnych wariantach)
2. waga tyłem (BL)
3. waga bokiem (human flag)
4. waga przodem (FL)
5. podpór wagą (planche)

w przeciwieństwie do promocji można je łączyć Smile
każde jednak wymaga solidnych podstaw i cierpliwości żeby uniknąć kontuzji (stawu łokciowego i obręczy barkowej)

A nie warto jest najpierw nauczyć się (muscule up) ?
#32

Pewnie że warto, ale nie wyminiłeś go wcześniej w pytaniu. Jest dużo więcej ćwiczeń do opanowania przed wymienionymi.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#33

(2014-05-03, 19:41)rafal napisał(a):  Pewnie że warto, ale nie wyminiłeś go wcześniej w pytaniu. Jest dużo więcej ćwiczeń do opanowania przed wymienionymi.

Tylko spytałem Big Grin potrafię zrobić kilka bardzo dokładnych (mucule up) bez machania nogami a także z przeskokami .To czego jeszcze powinienem dobrze się nauczyć przed nauką BL ?. Jakby ktoś jeszcze pytał mam dobrą równowagę w staniu na rekach.
#34

myślę, że temat jest w złym dziale Tongue
#35

(2014-05-04, 14:22)Newcio napisał(a):  myślę, że temat jest w złym dziale Tongue

To gdzie powinien być ?
#36

w dziale kółek to jest element na kółkach
#37

(2014-05-04, 14:47)Newcio napisał(a):  w dziale kółek to jest element na kółkach

Nie to jest element na drążku .Bo nie lubię jak wy bujać się na tych kółkach a drążek jest stabilny.
#38

w gimnastyce jest to element na kółkach, na drążku nie robi się elementów statycznych
#39

A jeśli nie ma ma się kółek na wielu filmach zawodach treningach Street Workout robią te elementy na drążku .Nie rozumiem nie robi się bo co .W gimnastyce może tak ale nie dla zabawy i wyglądu.
#40

(2014-05-05, 15:38)sw12345 napisał(a):  A jeśli nie ma ma się kółek na wielu filmach zawodach treningach Street Workout robią te elementy na drążku .Nie rozumiem nie robi się bo co .W gimnastyce może tak ale nie dla zabawy i wyglądu.

spójrz trochę wyżej, tam w pasku adresu jest napisane gimnastycy.pl/forum Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości