Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zbieram ekipę do treningów SW
#1

Proszę o deklarację kto byłby zainteresowany i kto może przyjeżdżać na Bemowo.
Cena 15 zł za trening półtorej godziny

Wstępnie dni to być może poniedziałek, środa, sobota i niedziela. Deklarujcie swoje chęci, fajnie byłoby spotykać się przynajmniej 2 razy w tygodniu
#2

W jakich godzinach?
#3

+1
#4

I gdzie dokładnie?

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#5

Jestem chętny, pasuje mi weekend.
#6

ChetnieSmile)) godziny?
#7

SW Park Bemowo za Ratuszem Bemowo

w poniedziałki o 19, środy o 18, soboty do ustalenia bo to zależy od mojego klienta indywidualnego, bo przenosimy zajęcia z tygodnia na sobotę, niedziela proszę o propozycję. Kwestia dogadania się z Crossfit boxem, ale zaznaczam, że w weekendy mogę mieć do czerwca końca wyjazdy czasem i mnie nie będzie dlatego mogą być odwoływane zajęcia, nie mniej jednak wolałbym mieć np. zajęcia środa sobota, niż sobota i niedziela.

Dojazd do Ratusza Bemowo to 190 z placu Bankowego, lub 171 z centrum lub 109 z Dworca

W przyszłym tygodniu będę na etapie rozmów z Crossfit Boxem, też od nich zależy jak mi się plany ułożą ale na razie grany jest weekend i środa
#8

cześć,
czy propozycja jest skierowana tylko dla istniejącej ekipy, czy też nowy, zielony, zółtodziób z ulicy też mógłby próbować dołączyć?
#9

dla nowych i starych, problem w tym że jak ze starymi zacznę robić od początku trening dla nowych by Was przygotować do podciągnięć i pompek, to może ich te ćwiczenia nudzić, dlatego chciałbym zebrać stałą ekipę i od początku z Wami zacząć. Jasne możesz dołączyć, ja muszę sobie ułożyć w głowie trzy poziomy każdego ćwiczenia by do każdego dostosować.
#10

dzięki,
kiedy będzie ustalony termin i czy będzie ogłoszony w tym wątku?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości