Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zbieram ekipę do treningów SW
#11

24 kwietnia o 18 robię trening na Street Workout Park Bemowo możesz przyjść i zobaczyć jak wygląda na razie bezpłatnie
#12

dzięki,
termin dla mnie trudny, ale się postaram
zapowiada się burzowa aura...
#13

Tomek i Marcin z tego co się orientuję to nie płaciliście za kwiecień, w Crossfit boxie nie odnotowano Waszych wpłat za kwiecień, ja wiem że mamy zaległe treningi, ale to nadal w ramach Waszych karnetów miało być
#14

Czesc
Pisze sie i ja.najlepiej w tygodniu wieczorami ale weekendy tez ok.
No i dobrze jakby nie nakladaloby sie z treningami Ghetto w Copacabanie (czwartki 18.30)
Pozdro!
#15

tak jak napisałem, raczej to będą środy i soboty bo tak mi najbardziej pasuje , ewentualnie poniedziałki, może mi się jeszcze piątki zwolnią ale to się zobaczy jeszcze. Czekam po 3 maja jak ustalę z jednym klientem zmianę godzin spotykania się, ponieważ muszę przerzucić jeden trening na sobotę
#16

Również jestem chętny Smile Nie jestem w stanie potwierdzić, że zawsze będę 2 razy w tygodniu, ale przynajmniej 1 na tydzień się pojawię jeśli grupa się utworzy.
#17

Panowie i Panie patrząc na poziom merytoryczny treningów dzisiejszej "drugiej" ekipy nie muszę się martwić o swój poziom treningów. Równie dobrze można układać szlaczki z dostępnych nam elementów i metodami prób i błędów dojść do fajnego wzorku. Natomiast u mnie macie w pełni merytoryczny trening z zachowaniem zasad treningowych, więc pełne bezpieczeństwo i efekt po treningowy, jeśli będziecie regularnie trenować.
#18

(2014-04-24, 22:11)Newcio napisał(a):  Panowie i Panie patrząc na poziom merytoryczny treningów dzisiejszej "drugiej" ekipy nie muszę się martwić o swój poziom treningów. Równie dobrze można układać szlaczki z dostępnych nam elementów i metodami prób i błędów dojść do fajnego wzorku. Natomiast u mnie macie w pełni merytoryczny trening z zachowaniem zasad treningowych, więc pełne bezpieczeństwo i efekt po treningowy, jeśli będziecie regularnie trenować.

- dlatego przyszedłem prosto do Ciebie!
#19

Cześć !

Wstępne terminy proponuję tj. poniedziałek ok 19, środa o 18, sobota i niedziela do Waszej dyspozycji np. 12

Zajęcia trwają ok półtorej godziny

Fajnie byłoby jakbyście brali ze sobą karimaty to dzięki temu zrobimy sylwetki gimnastyczne

Komu pasuje w poniedziałki na 19, przynajmniej z 5 osób żeby to miało dla mnie sens
#20

w poniedziałki o 19 będę przychodził (SW na Woli - tak?)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości