Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Propozycje treningowe na Bemowie
#31

zawieszam wszelkie terminy treningów na SW Parku. Jest to dla mnie nieopłacalne z powodu braku zainteresowania treningami.

Jeśli ktoś byłby w przyszłości zainteresowany współpracą indywidualną bądź grupową zapraszam na priv

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#32

(2014-05-14, 14:48)Newcio napisał(a):  zawieszam wszelkie terminy treningów na SW Parku. Jest to dla mnie nieopłacalne z powodu braku zainteresowania treningami.

Jeśli ktoś byłby w przyszłości zainteresowany współpracą indywidualną bądź grupową zapraszam na priv

Ehh, a ja byłem dziś o 18... No a na czym by współpraca indywidualna polegała i ile by kosztowała. A grupowa to jaka, skoro nie ma zainteresowania?

Mikołaj
#33

(2014-05-14, 14:48)Newcio napisał(a):  zawieszam wszelkie terminy treningów na SW Parku...

to żle...
i co dalej?
#34

(2014-05-14, 22:04)hologram_world napisał(a):  
(2014-05-14, 14:48)Newcio napisał(a):  zawieszam wszelkie terminy treningów na SW Parku. Jest to dla mnie nieopłacalne z powodu braku zainteresowania treningami.

Jeśli ktoś byłby w przyszłości zainteresowany współpracą indywidualną bądź grupową zapraszam na priv

Ehh, a ja byłem dziś o 18... No a na czym by współpraca indywidualna polegała i ile by kosztowała. A grupowa to jaka, skoro nie ma zainteresowania?

Mikołaj

Nie mam czasu zajmować się promocją zajęć, mam pracę magisterską do napisania i zaliczenie zaległości na studiach, poza tym mając do czynienia z salą gdzie był pożyteczny sprzęt, zajęcia na powietrzu tracą na jakości jaką ja starałem się utrzymywać by zadbać o każdy aspekt treningowy. Poza tym na placach jest spory ruch. Mikołaj na wszelkie tego typu sprawy zapraszam na priv

Grupowa to taka, że zbiera się grupa osób do 12-15 osób, dzięki czemu koszty rozchodzą się na jednostki i jest to grupa, która chce ćwiczyć i progresować o stałych umówionych porach.

(2014-05-14, 22:24)toowee napisał(a):  
(2014-05-14, 14:48)Newcio napisał(a):  zawieszam wszelkie terminy treningów na SW Parku...

to żle...
i co dalej?

tak jak napisałem czekam na propozycje współpracy indywidualnej lub grupowej. Na zasadzie mam grupę taka i taką kiedy możemy trenować ? W tym celu zapraszam na priv

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości