Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa instruktorska 26.04.2014 Katowice
#1

Drugie zajęcia grupy instruktorskiej!!
26 kwietnia o godz. 12:00/13:00 w Katowicach na Pałacu Młodzieży

Temat zajęć :
"Wprowadzenie do ćwiczeń wolnych"

Prowadzącym będzie:
Michał Bogus, młody trener z bardzo dobrym podejściem metodycznym i wielką wiedzą zdobywaną nie tylko w Polsce ale również za granicą a szczególnie Francji.



Przewidujemy 6-8 godz. ciężkiej pracy. Dla osób biorących udział zostanie wydany certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach.
Osoby chętne do wzięcia udziału proszę o wysłanie zgłoszenia na adresu gimnastycy.pl@gmail.com (Które jeszcze nie wysłały zgłoszenia, resztę prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w specjalnym wątku na forum) z dopiskiem "Grupa Instruktorska"

Na kursie przedstawimy:
Nauczanie przewrotu w przód i w tył
Nauczanie przewrotu w tył do stania o rękach prostych
Nauczanie rundaka i przerzutu bokiem
Nauczanie przerzutu w tył i w przód
Nauczenia salta w przód i w tył
( błędy, sposoby asekuracji, ciąg metodyczny)

Dodatkowo będziecie mieli okazję spróbować swoich sił przy asekuracji Smile

Koszt 70 zł do zapłacenia na miejscu.
Wszelkie pytania prosimy zamieszczać w tym wątku
#2

Fantastycznie, że udało nam się pozyskać do współpracy Michała. Od dawna jestem pod wrażeniem jego metodyki i postępów jego zawodników. To będzie bardzo udane spotkanie Smile
#3

Kilka osób pytało o dokładną rozpiskę zajęć, ciężko takową rozpisać ponieważ wszystko będzie zależeć od uczestników naszym priorytetem jest przekazania jak największej ilości wiedzy i wytworzenie odpowiednich warunków pracy dla każdego. Stąd postaramy się zrealizować podstawowe założenia czyli :
Nauczanie przewrotu w przód i w tył
Nauczanie przewrotu w tył do stania o rękach prostych
Nauczanie rundaka i przerzutu bokiem
Nauczanie przerzutu w tył i w przód
Nauczenia salta w przód i w tył
( błędy, sposoby asekuracji, ciąg metodyczny)

Oczywiście jeśli starczy czasu zajmiemy się trudniejszymi elementami takimi jak łączenie rundak przerzut czy przerzut salto.

Na koniec dodam ,że na samo nauczanie rundaka i przerzutów można poświęcić około 6h Smile z tego faktu będziemy elastyczni i dostosujemy program do uczestników.

Dzisiaj postaramy się dograć z rodzicami zgody aby każdy mógł już w sobotę potrzymać do salt czy przerzutów.
#4

Będę, wysłałem już maila zresztą i w innym wątku też pisałem.
#5

Również będę i maila też wysłałem.
#6

Jestem zainteresowany.
#7

To w końcu zaczyna się o 12:00 czy o 13:00?
#8

Nie zależnie o której przyjdziesz to wejdziesz Smile ale jeszcze będziemy potwierdzać dokładną godzinę rozpoczęcia z faktu Zawodów Kobiet w Zabrzu
#9

(2014-04-24, 23:30)Mrowek napisał(a):  Nie zależnie o której przyjdziesz to wejdziesz Smile ale jeszcze będziemy potwierdzać dokładną godzinę rozpoczęcia z faktu Zawodów Kobiet w Zabrzu

No wiem, ale po co mam być godzinę za wcześnie. Nie nudzi mi się w domu : )
#10

Ja już 8.40 będę. Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości