Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SW Trening - Dynamika - 5.04.14
#11

nie mam nikogo do pomocy. zrobie trzy. acha... nie ma przerw miedzy cwiczeniami w obwodzie?
kp
#12

3 obwody przynajmniej , 2 minuty odpoczynku między seriami
#13

dzieki.
kp
#14

nie ma przerw
#15

ile razy to w tygodniu? na zmiane z dynamika? czy w tym samym dniu sila i dynamika?
Ile tygodni wszystko?
kp
#16

nie rozumiem pytań, co ile tygodni wszystko ?
#17

jest zestaw cwiczen nazwany przez Ciebie "dynamika", jest drugi (mowie o najnowszych datach), nazwany "sila" - pytam co i ile razy w tygodniu?
I jak dlugo to nalezy robic? miesiac, szesc tygodni?

kp
#18

a skąd ja mam to wiedzieć ? Każdy jest inny, jeden potrzebuje więcej treningów siłowych, inny dynamicznych, tego nikt nie wie. To są propozycje treningów, od Ciebie zależy teraz jak będziesz trenował ile powtórzeń robić. To co proponuję to tak jak prowadzę grupę i jak wyglądają treningi. Możesz się z tym zgadzać bądź nie, ale to nie jest cudowny przepis na to by programem dojść do efektów. Tego nikt nie zbadał i nie wie co ile trwa, jedni będą pół roku ćwiczyć muscle up, inni 2 miesiące, wszystko zależy jakie treningi zastosujesz pod siebie. Mam swoją grupę i po miesiącu są już pierwsze efekty i małe sukcesy.

Nie ma sztywnych ram treningowych i nigdy nie było, są tylko propozycje rozwiązań, a każdy klub gimnastyczny inaczej prowadzi treningi i grupy street workoutowe również. Ja korzystam ze zdobyczy swojej wiedzy, której uzyskałem na uczelni oraz na kursach, na własnym doświadczeniu.
#19

nie zrozumielismy sie. nie oczekuje, ze mi powiesz "rob to np. 8 tygodni" i bedziesz mial efekt taki, a taki. planujac ustala sie jakies srednie czasowe (wiadomo, ze jedni zrobia szybciej, inni wolniej) i o takie mi chodzilo.
zobaczylem gotowy zestaw wiec pomyslalem sobie, zrobie sobie przez kilka tygodni w ramach rekonwalescencji po kontuzji i tyle.

pozdrawiam
kp
#20

no to możesz to wykorzystać po to to dałem, a to do jakich celów wykorzystasz to nie moja sprawa


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości