Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje kwiecień/maj
#11

No pasuje.
#12

Oczywiście czystość czyli palce, kolana i łokcie proste.
Dodatkowo myślałem nad opcją numer 2. czyli wykonanie tego samego układu z dodaniem poziomek w zwisie przodem i wszystkiego oczywiście o nogach prostych. Będzie to dodatkowy element gibkościowy i siłowy zarazem Smile
#13

(2014-04-07, 10:26)Mrowek napisał(a):  Oczywiście czystość czyli palce, kolana i łokcie proste.
Dodatkowo myślałem nad opcją numer 2. czyli wykonanie tego samego układu z dodaniem poziomek w zwisie przodem i wszystkiego oczywiście o nogach prostych. Będzie to dodatkowy element gibkościowy i siłowy zarazem Smile
A ilość też czy tylko "uroda"?

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#14

Tym razem tylko uroda, podpór będzie na czas lub dokładność przez 30s.
#15

Mrówek podaj dokładną punktację i sposób klasyfikacji ogólnej, by nie było wątpliwości Smile
#16

Wszystko postaram się dodać, niestety studia i gimnastyka trochę zajmują czasu. Ale myślę ,że każdy wie już nad czym trzeba pracować więc wieczorem postaram się dokończyć prace.
#17

Ewentualna wątpliwość jeszcze, czy wymagane jest konkretne ustawienie nadgarstków?
Bo jeśli o głębokość chodzi, to rozumiem, że jak na video "nadgarstki na wysokości bioder".
#18

Palce wskazujące w przód Smile dodamy element gibkościowy i ważne aby cała dłoń przylegała do podłoża.
#19

Pierwsza próba, poprawię, bo widzę wzrok źle skierowany, nie do patrzałem że powinien być w dół. Jak reszta?
#20

To ostatnie wydaje się zbędne, jeśli nadgarstek się oderwie od ziemi, to wcale nie robi się łatwiej Smile.
Anywho, w takiej sytuacji będzie ciężko - nadgarstek mam lekko rozwalony, ale czego się nie robi dla sławy Smile.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości