Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje kwiecień/maj
#21

No Chudini całkiem całkiem to wygląda Smile
Oczywiście przez koszulkę ciężko ocenić czy napinasz odpowiednie mięśnie ale ta próba będzie zaliczona z małym błędem za ułożenie nadgarstków i dziwny kąt poniżej bioder możliwe ,że słabo napinasz mięśnie pośladków Smile

W podporze wagą rozciągnięcie nadgarstków to największy problem Smile tak więc rozciągamy !
#22

Bez spiętych pośladków nie wiem czy bym takie wychylenie utrzymał, ale dla pewności nagrałem jeszcze raz i bardzo mocno spięte pośladki przez cały czas ćwiczenia trzymałem. Koszulkę też zdjąłem, ściana trochę się zlewa z ciałem, jutro spróbuję nagrać jeszcze raz w innym tle i poprawię wzrok, jeśli go skieruję na palce będzie to lepiej wyglądało, bo widzę, że niezbyt neutralnie wyszło.
#23

to i ja coś wrzucę konfrontacje kwiecien gimnastycy.pl:

Wysłane z telefonu Smile
#24

#25

początek wygląda spoko ale później tyłek leci coraz wyżej

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#26

Niżej nie mogę dać tyłka, jeśli mam wszystko spięte, chodzi mi tylko o wysokość tyłka, wiem, że czasowo słabiej i wzrok źle skierowany:
Dzięki rafał za rady
#27

Tym razem jest niżej. Myślę że duże znaczenie ma tarcie Smile tzn jak ci się nogi ślizgają (skarpety + panele na poprzednim filmie) to trudniej utrzymać pozycję. Jak nie masz skarpet to stopy hamują i nie spadasz na twarz (lub nie ratujesz się przed spadnięciem na twarz przez podniesienie tyłka).
Moim zdaniem powinien być wymóg trzymania nóg na jakiejś szmatce lub plastikowym talerzyku Big Grin

przy okazji wskazówki: http://www.allthingsgym.com/planche-lean-form/
Oczywiście dłonie i stopy tak jak Mrówek ustalił zasady a nie jak na zdjęciach

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#28

Próbuję tak zrobić z barkami/łopatkami, ale nawet jak się bardzo postaram to nie widać takiego zaokrąglenia. Za mały jestem Smile
[edit]
Układu na drążku nie mam jak nagrać, dopiero w piątek jak bd w domu nagram.
#29

Panowie a co z drążkiem? Taki fajny układ na budowanie siły specjalnej Smile
#30

zahir, nie bój żaby Smile, będzie i planche i drążek Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości