Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje kwiecień/maj

Nie było mnie cały dzień w domu więc no nic, nie jestem w stanie już nic nagrać. Dzięki za konfrontacje, już chyba 3 z rzędu z 4 miejscem Big Grin hahah

Regulaminowo 2 sekundy każdy powinien trzymać pozycję, nie spojrzałem, że przed wymykiem jest zwis przodem, a jednak dostałem za to punkty, a moim zdaniem jeśli byłoby za krótko to nie powinienem dostać punktu za to wcale punktu, tylko takie moje spostrzeżenia. Nie potrzebnie to wgl. piszę, nigdy wszystkich się nie zadowoli.

Klasyfikacja ogólna TOP 3
1.Rassio24 - 53,9 pkt
2.Felipe - 47,9 pkt
3\/.Chudini - 45,3 pkt
4\/.Kello 34,4 pkt

rassio24 - filmik zacina się na 6 powtórzeniu przed odmykiem. Sad
baza 35pkt - 5,1 pkt błędu - 29.9 pkt

Oczywiście masz rację, ale umieszczenie tego zwisu przodem miało wyeliminować zamach.
Uważam ,że dostałeś zasłużoną ocenę jak i reszta uczestników.

A tak poza konkursem, to podpór na drążku, powinien być prawie nie dotykając drążka(lekko nogami), nogi pod drążkiem lekko do przodu, sylwetka wyprostowana(nie wisimy na barkach) Tak to powinno być czy nogi z tyłu drążka bardziej i drążek na biodrach?

[edit] Czyli podpór na drążku w gimnastyce jest nic nie warty, bo opierając się na biodrach z nogami do tyłu możemy tak cały dzień, przyznam się że nie wiedziałem, ale zostaną przy swojej wersji.

Sylwetka wyprostowana, nogi za drążkiem opieramy się na biodrach, łokcie proste.
Nogi nie powinny przekraczać linii drążka, jeśli komuś nogi uciekły do przodu brałem za to pkt.

Pewnie nic się nie zmieni:
Klasyfikacja ogólna:
1. Rassio24 19pkt 10+9
2. Felipe 18pkt 10+8
3. Chudini 17pkt 10+7
4. Kello 15pkt 9+6
5. Ojciec 10pkt 0+10
6. Krychu 8pkt 8+0
7. Bylon 5pkt 0+5

Podpór:
1. Rassio24 - 24pkt (baza 30pkt)
1. Chudini - 24 pkt (baza 30pkt)
1. Felipe - 24 pkt (baza 30pkt)
2. Kello - 21pkt (baza 30pkt)
3. Krychu - 15pkt (baza 30pkt)


Układ:
1. Ojciec - 30,2 pkt (baza 36pkt)
2. Rassio24 - 29.9 pkt (baza 35 pkt)
3. Felipe - 23,9 pkt (baza 30 pkt)
4. Chudini - 21,3 pkt (baza 24pkt)
5. Kello - 13,4 pkt (baza 15 pkt)
6. Bylon - 11,4 pkt (baza 15pkt)

nie wiem co z tym zacinaniem bo u mnie idzie całość, ale trudno Wink
Pozdrawiam wszystkich !

Ok poszła teraz całość, może się przetwarzało.

Oficjalnie zamykam konfrontacje i dziękuje wszystkim za wzięcie udziału!

Klasyfikacja ogólna TOP 3
1.Rassio24 - 53,9 pkt
2.Felipe - 47,9 pkt
3.Chudini - 45,3 pkt

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom. Zdobywców dwóch pierwszych miejsc proszę o wysłanie wiadomości z adresem prywatną wiadomością do mt idea.pl. Chudini jako zdobywca 3 miejsca otrzyma nagrodę od nas. Adres mamWink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości