Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa Instruktorska "Bydgoszcz 30.03.14"
#41

Jakieś krótkie promo można by zmontować. W końcu był to trening z mistrzem Szajną Smile
#42

No wlasnie o promo mi chodzilo Big Grin

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#43

Chłopaki nie bądżcie samoluby,nie wszyscy chcą lub mogą być w grupie trenerskiej a chcieliby zerknąć jak ćwiczyliście a tak robicie orwelowski strzał w kolano bo robi sie grupa ważniejsza i mniej ważna a forum podobno jest dla wszystkichSmile
#44

grupa ważniejsza ma inne priorytety i inne cele, jak również informacje, niż grupa dla wszystkich. Te osoby chcą coś więcej robić, niż tylko czerpać informacje dla siebie dla własnego treningu i rozwoju
#45

(2014-04-20, 22:22)ghost napisał(a):  Chłopaki nie bądżcie samoluby,nie wszyscy chcą lub mogą być w grupie trenerskiej a chcieliby zerknąć jak ćwiczyliście a tak robicie orwelowski strzał w kolano bo robi sie grupa ważniejsza i mniej ważna a forum podobno jest dla wszystkichSmile

Nie ma grupy ważnej i ważniejszej. Po prostu część ludzi chce zostać instruktorami i w związku z tym potrzebuje zupełnie innej wiedzy. Nie publikujemy jej w forum otwartym, bo mogło by to przynieść więcej szkody niż pożytku gdyby ktoś np. wziął się za asekurację bez przygotowania, wyłącznie sugerując się opisem i zdjęciem. Nie mniej jednak promo można zrobić Smile
#46

To oczekuję,myślę,źe takie promo moźe trafić do jeszcze wièkszej ilości potencjalnych zainteresowanych-ja ze względu na wiek i inne zajęcia zawodowe jestem raczej odbiorcą i skupiam się na jak to ładnie nazwał Newcio, na rozwoju własnym(ale to przecieź nic złego) i liczę ,że wychowacie większá ilość trenerów ,którzy będą szerzyć wiedzę dla amatorówSmile
#47

Taki właśnie mamy cel Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości