Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty!
#31

Witam wszystkich, a Teningu Amstronga jestem juz mozna powiedzieć w 5 miesiącu, jest dużu progres i w podciągnieciach i w rzeźbie.
Mam takie pytanie, czy można jakoś zmienić ten plan treningu?
#32

Tak. Masz plan zaawansowany. Przecież napisałem, dobrze przeczytaj.
#33

Krzysiek, czy jak robiles trening Armstronga, to innych rzeczy wtedy nie cwiczyles w ogole?
#34

Hmm, szczerze to te pompki tylko i raz na dwa dni brzuch, kołyski, itp.
#35

A czy jakies inne osiagi oprocz podciagniec poszly w gore? Tzn czy w innych cwiczeniach, figurach, sylwetkach etc odczules jakas roznice na plus po tym planie?
#36

Na plus tylko pompki. Bodajże 20 poszło w górę. Sylwetki to swoją drogą. Ćwiczę innym planem teraz. Big Grin
#37

Moj trening Amstronga wyglada tak, rano robie pompki przeważnie z krzesła, lub na trzech krzesłach. Pompki robie do upadku mięsniowego, tak że nie licze ile.
Na chwile obecną

Poniedzialek: 23,19,15,10,10 Przerwa miedzy 2min.
Wtorek: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
Sroda: 3x16, 3x16, 3x16 przerwa 2 min
Czwartek: wiadomo dodajemy jak mozemy o jeden.
Piątek: robie to co w poniedzialek, tylko z cieżarkami 2kg. na każdej nodze. 20, 16, 13,11, 10. przerwa 2 min.
Tak jest na chwile obecną, zwiększyłem przerwę do 2 minut i zauważyłem postępy.

Trening jest cholernie cięzki, zwłaszcza jak sie uprawia jakiś inny sport. Szkoda, ze dopiero teraz trafiłem na to forum.
Czyli trening zaawansowany wygląda tak, wykonuje te 5 serii, dla przykładu po:
1. 10
2. 10 + obciążenie
3. 10 + obciążenie
4. 10 + obciążenie
5. 10
Jesli wykonam wszystkie z obciążeniem i taka samą ilością powtórzeń, to zwiększam obciążenie tak? Dobrze to zrozumiałem?
#38

(2014-05-06, 10:21)KrzysiekIno napisał(a):  Na plus tylko pompki. Bodajże 20 poszło w górę. Sylwetki to swoją drogą. Ćwiczę innym planem teraz. Big Grin

A probowales kiedys tego planu Fighter Pullup Program??
http://www.strongfirst.com/the-fighter-p...revisited/
#39

Nie próbowałem. :d
#40

(2014-05-06, 15:52)Jugger napisał(a):  
(2014-05-06, 10:21)KrzysiekIno napisał(a):  Na plus tylko pompki. Bodajże 20 poszło w górę. Sylwetki to swoją drogą. Ćwiczę innym planem teraz. Big Grin

A probowales kiedys tego planu Fighter Pullup Program??
http://www.strongfirst.com/the-fighter-p...revisited/

Czy ćwicząc tym programem można robić również inne ćwiczenia? Tak, żeby nie zaprzestać robienia np pompek przez ten miesiąc.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości