Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty!
#11

Te ostatnie zawsze były byle by broda nad drążkiem była. Nie raz wisiałem z 5 sekund, by się podciągnąć ten ostatni raz.:d
#12

Czyli można spekulować, że robiąc 9 serii w pierwszym dniu, mamy szybszy postęp, ponieważ ogólnie robimy więcej powtórzeń. Choć to tylko spekulacje są, bo nie wiadomo jak technicznie podobnie robiliśmy i nie każdy będzie miał takie same efekty.
#13

(2014-03-03, 11:39)KrzysiekIno napisał(a):  Podciągamy się tak długo, aż nie uda nam się wykonać odpowiedniej ilości powtórzeń w danej serii, tj. w 6 serii podciągamy się 6 razy, zaś w 7 serii tylko 5 razy. Po ostatniej serii - spalonej - wykonujemy jeszcze jedną serię na maksa do upadku mięśniowego poprzedzając ją n*10 sek. przerwą po serii spalonej, gdzie n to ilość podciągnięć w spalonej serii.

Przykład:
1. seria - 1 powt.
10 sek. odpoczynku
2. seria - 2 powt.
20 sek. odpoczynku
3. seria - 3 powt.
30 sek. odpoczynku
4. seria - 2 powt. - seria spalona.
40 sek. odpoczynku

Coś się nie zgadza albo w tekście albo w przykładzie.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#14

Ok, dziękuję za cenną uwagę. Zrobione.
#15

Ja kiedyś spróbowałem ten plan i z 13 podciągnięć (z dead hangana, ale bez cechy gimnastycznej) spadłem do 12 lol. Jakiś miesiąc trenowałem tym sposobem, wszystko dokładnie tak jak opisane.
#16

"To jest trening na wytrzymałość".
Wiem Smile, ale znam lepsze.
W zasadzie teraz pracuje caly czas nad technika i... spada liczba powtorzen.
A tak naprawde to mi sie odnowila stara kontuzja lokcia i g... robie. Sad

kp
#17

(2014-03-04, 19:54)Kubus Puchatek napisał(a):  Wiem Smile, ale znam lepsze.

Podziel się Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#18

Trening Armstronga jest bardzo skuteczny, ale nie nalezy go laczyc z niczym innym. Ja go stosowalem i pamietam, ze dojechalem do 27 podciagniec podchwytem i 21 nachwytem.

Super wytłumaczony jest w filmiku od barstarzz


"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#19

np. "crossfitowy" - w 1 minute - 5 podciagniec na drazku, 10 pompek i 15 przysiadow i tak 20 minut. Przewaga - aktywizujmy takze nogi. Polecam zaczynac od 10 minut.

kp
#20

To jest jednak sam trening na drążku, nie skupiamy się na innych partiach.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości