Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty!
#91

Od podciągania tył i przód Ci pójdzie, rób pompki rano tak jak jest Treningu Amstronga a zobaczysz efekty
#92

Od podciągania przód Ci nie pójdzie a trening pompek jest w tym planie dodany, bo koniecznością jest ćwiczenie mięśni antagonistycznych. Jednak to tylko pompki którymi mięśni piersiowych zbytnio nie rozbudujemy.
#93

Jak kulturyści nie rozbudujemy samymi pompkami.
#94

moim zdaniem zamiana pompek na dipy zrobiłaby nam o wiele lepiej

off top.
przykładowo egzamin sprawnościowy do FORMOZY to tylko 4 ćwiczenia: podciaganie, wchodzenie po linie, dipy i typowe brzuszki oraz masa konkurencji biegowych i pływania
#95

Struc, do wiekszości odziałów specjalnych wygląda sprawnościowy tak samo, tak jak to opisałeś wyżej. Ale to tylko jest sprawność, pewna część etapu. Wiem, że w AT mają podciąganie, dipy, tor przeszkód i pływanie itp. Jak już startujesz do elitarnych grup jak Formoza, Grom, czy JWK to tam pierwsze etapy trwają po 24h, a poźniej masz wyjazd w Bieszczady na tydzień, a tam odpada najwiecej osób.
#96

Witam!
Temat troche przystygł, ale mam pytanie co do The15RM Russian Pullup ProgramDay. Ktoś tu napisał że robimy go odwrotnie niż piramide Weidera, wiec jak mamy 15RMx12, 10, 8, 6, 4 to zaczynamy od 15 w dół czy od 4,6,8,10,12,15 ?
#97

Pierwszy przykład. Po tygodniu zwiększamy pierwszą serię o 1 powt.
#98

Zauważyłem, że wiele mówi, że ten Armstrong daje wielkie efekty, po czym, że po 8 tygodniach zrobili 15 podciągnięć. Moim zdaniem to nie są wcale takie duże efekty. Ja jakiś czas temu nie znając się zbyt dobrze na treningu i ćwicząc bez planu podciągałem się tak co drugi dzień z 2 serie ile dałem radę i też doszedłem do 14-15 (nie pamiętam już w jakim czasie do tego doszedłem, ale zaczynałem od tego, że umiałem ze 4-5, a takie całkowicie poprawne to z 1-2).

Moim zdaniem najlepsze w tym przypadku jest po prostu smarowanie gwintów.
Jeśli to nie jest główny cel lub nie można zrobić smarowania, to można wprowadzić podciąganie jako część obwodów wytrzymałościowych. Żeby były wytrzymałościowe trzeba wybrać wersję, której zrobisz przynajmniej te 13 powtórzeń. Takie obwody to przy okazji dobra opcja dla początkującego (którym jest osoba nie robiąca 10 powtórzeń podciągania) jako trening ogólnorozwojowy przed wejściem w "prawdziwe" treningi.
#99

Robie The15RM Russian Pullup ProgramDay, doszedłem do 24,22,20,18,16 , ostatni dzień 24,24,22,20,18. robie przez 5 dni, tak żeby w weekend mięsnie odpoczeły. Ćwicze tym planem juz ponad pół roku, ale mam problem z tym żeby zatrzymać siłe którą wyrobie sobie przy podciąganiu. Jak zrobie sobie przerwe z 3 tyg. to później z wielkim oporem robie 24,22,20,18,16. Jak ćwiczyć, żeby ta siła pozostała?

(2015-02-25, 17:20)Jaro napisał(a):  Jak ćwiczyć, żeby ta siła pozostała?

bez przerwy Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości