Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poręcze - gdzie kupić bądź zrobic?
#11

Poręcze są pełna profeska. Jak Mrówek wrzuci zdjęcia, to zobaczycie Smile
#12

Można chwile poczekać, mtidea dostała ode mnie projekt takich poręczy do wykonania, mam nadzieje, uda sie niedlugo wypuścić taki produkt, ale więcej nt. mógłby powiedzieć Maciej.
#13

No proszę! Czekamy.
#14

Jeżeli będzie zainteresowanie, myślę ze wrzuci do oferty
#15

To żeś Adam pomyślałSmile, teraz tylko czekać i zamawiać Wink.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#16

(2014-02-27, 20:39)Adam.Kalman napisał(a):  Można chwile poczekać, mtidea dostała ode mnie projekt takich poręczy do wykonania, mam nadzieje, uda sie niedlugo wypuścić taki produkt, ale więcej nt. mógłby powiedzieć Maciej.

Ja chętnie obejrzę obie propozycje bo z tego co rozmawialiśmy to wydaje mi się, że to trochę inny produkt.
Pewnie o tym pomyśleliście, ale wolę się upewnić - jeżeli to mają być poręcze takie jak na AWF'ie są to MUSZĄ być łatwo składane, żeby można było je łatwo przechowywać (i być może przewozić) a przed treningiem szybko złożyć.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#17

No niestety, transformers nie wchodzi w gre, bedą sztywniaki

Technologia to tylko zbiór pewnych funkcji na rzecz użytkującego, mysle ze dałoby sie zrobić tak zeby taki zestaw zapakować w plecak, ale:
- wymaga to obmyślenia konstrukcji
- musi być tanie i łatwe w wykonaniu

pewnie jest to mozliwe
#18

Myślę że Maciej powinien o tym pomyśleć jeżeli chce to sprzedawać bo bez tego straci pewnie paru potencjalnych klientów - ja np nie kupie takich dużych bez możliwości składania bo mam ograniczoną przestrzeń w mieszkaniu.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#19

Tak jest dostałem od Adama projekt na poręcze. Sztywniaki o konstrukcji hybrydowej stal + drewno.
Oczywiście będą w ofercie.

W planach jeszcze poręcze stalowe przenośne niskie i wysokie coś w stylu tych z tej oferty powyżej.
Aczkolwiek zrobione z 1 odcinka giętej rury z możliwością zmostkowania i usztywnienia całości.
Nie wyobrażam sobie ćwiczyć na poręczach o 1m wysokości które nie są stabilne i w których nie ma możliwości sztywnego połączenia obu poręczy.
#20

Jakiś przybliżony termin wprowadzenia do oferty?

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości